Kanna (Sceletium tortuosum) - Wątek Ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 397 Strona 39 z 40
Rejestracja: 2010
  • 92 / 6 / 0


@VERBALHOLOGRAM Ile mg tej kanki na pierwsze razy zarzucał szczur ?
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


@pvd10

2 na każdą dziurę kreski zaniuchałem, na oko, ale tak z 5-6 centymetrów długie, niecały centymetr grube, skutecznie porobiło mnie do słuchania muzyki w ciemnym pokoju.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Ewa Woydyłło-Osiatyńska o leczeniu polityków-alkoholików: Dbamy, by było dyskretnie

– Na leczeniu w Instytucie Psychiatrii mieliśmy nawet obecnie zasiadających w sejmowych ławach – mówi w wywiadzie dla „Wprost” Ewa Woydyłło–Osiatyńska, doktor psychologii i terapeutka, autorka książek poświęconych terapii uzależnień.
Rejestracja: 2010
  • 92 / 6 / 0


@VERBALHOLOGRAM No muszę Tobie podziękować za MZ, fakt trzeba dużego szczura pogonić, ale świeżość umysłu itd. czuć natural, 2:1 obecna to z kanki ma chyba tylko podkład :D Jak proporcja 2 do 1 może tak stymulować jak jakiś bieda RC.
Rejestracja: 2010
  • 123 / 3 / 0


Co lepiej kupić na pierwszy raz 20g suszu czy 1g extraktu x50 ? wgl co jest bardziej opłacalne jeśli cena jest podobna (wiem że czasem krotność ekstraktu nie odzwierciedla rzeczywistości)
Rejestracja: 2015
  • 680 / 144 / 0


@XxoDARKoxX Nikt tego nie wie, bo to zależy od danego produktu - jakiej jakości był surowiec i w jaki sposób był przetwarzany. To zawsze jest w pewnym stopniu loteria, dopóki nie przetestujesz konkretnego sortu. Susz nieekstraktowany też może być różnej jakości - kiedyś jeden znany sklep sprzedawał kannę, która najwyraźniej zamiast fermentacji przeszła proces gnicia, kiedyś zakupiłem też taką, przy której moja własna kanna z balkonu sprawiała wrażenie, jakby była ekstraktem x5. Zresztą, mi też zdarzyło się zepsuć fermentację i zasmrodzić całe mieszkanie tak, że można było zwymiotować. Innym razem po obróbce termicznej wyszła kanna, która z niewiadomych przyczyn powodowała mdłości zamiast pożądanych efektów.
Tych ekstraktów kanny x50 nigdy nie miałem okazji konsumować, widziałem tylko filmiki z testów na youtube z ekstraktami z Holandii i było widać, że testerzy byli wyraźnie porobieni tym stuffem. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie opinii o konkretnym sorcie z konkretnego sklepu, bo sama krotność ekstraktu to tak naprawdę tylko pobieżna informacja.
Rejestracja: 2010
  • 123 / 3 / 0


Kupiłem dziś ekstrakt et2 x50 z sklepu , powiem tak miałem nadzieję na coś subtelniejszego , byłem nastawiony na zwykłe ziele ale nie mieli na stanie, ten ekstrakt robi i to porównywalnie do syntetyków :/ niestety nie ćpam już parę ładnych lat, i zniszczyło mi to trochę życia dlatego ten stan nie jest dla mnie przyjemny , jednak działanie zaczynałem od naprawdę mikrodawek ok 50mg weszło dość porządnie i potem szybko zeszło działanie może 20min (tydzień temu jadłem grzyby może to ma jakiś wpływ) teraz dalej coś czuje ale to jest takie nie wiem , huj wie, coś czuje ale sam do końca nie wiem co , ale w sumie przyjemne za to wejście jest trochę zbyt mocne zbyt syntetyczne , jestem o wiele bardziej ciekaw zwykłego ziela kanny bo nie jestem amatorem tego typu mocnych wrażeń .
Rejestracja: 2010
  • 92 / 6 / 0


@XxoDARKoxX Dokładnie, miałem to samo ale z 2:1 nową ( 2:1 nie jest równe nawet x25 ) 50mg i bach aż strach. Polecam kankę MZ żaden vendor zwykły sklep, zobacz jak to działa.
Rejestracja: 2010
  • 2941 / 281 / 0


sniff
Jestem 10minut po wciągnięciu 200mg fermentowanych liści. Powiem tak - więcej tego nie powtórzę. Spływ paskudnie piecze i nie mogę nijak wypłukać nosogardła. Działania żadnego póki co. Poczekam jeszcze chwilę a potem spróbuję innych dróg administracji

edit

palenie
150 mg - bez efektu. Zakręciło mi się minimalnie w glowie przez chwilę, ale już prędzej przez samo dymne niedotlenienie i kaszel albo interwencje reptilian niż przez działanie substancji
Rejestracja: 2015
  • 680 / 144 / 0


^ Takie ilości są dobre przy ekstraktach, ziela trzeba zjeść więcej, minimum 500 mg, albo nawet >1 g. Spalić tyle jest dość ciężko, ale można zmielone rośliny po prostu pić z wodą, ja czasami dodawałem też niemieloną kannę do yerby. Trzeba tylko uważać, bo niektóre sorty mogą powodować mdłości przy większych ilościach, ja takie przeznaczałem wyłącznie do suplementacji prozdrowotnej w malutkich dawkach, bez oczekiwania efektu rekreacyjnego.
Rejestracja: 2010
  • 2941 / 281 / 0


powiem tak - przy dalszym paleniu wraz z marihuaną rzeczywiście czuć zmianę charakteru fazy po zielsku
mimo, wszystko nie jest to nic specjalnie ciekwego
jak na tą chwilę nie polecam - nawet dym nie jest specjalnie smaczny
Posty: 397 Strona 39 z 40
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości