Przeziębienie jak najszybciej się go pozbyć

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1429 / 29 / 0

Od tygodnia męczę się z przeziębieniem w poniedziałek miałem podwyższoną temperaturę ciała 37.4 w wysięk z nosa, ale już od 3 dni tylko kaszel i to by się wydawało ok gdyby nie lekkie osłabienie i pogorszone samopoczucie i teraz w czwartek byłem u lekarza zapisał mi antybiotyk klabax, ale go nie biorę bo po co się truć antybiotykami, a wogóle to już mi przeszedł ból gardła wiem, że to jest forum nie od grypy, ale czy znacie jakiś sposób na pozbycie się tego osłabienia podczas przeziębienia biorę jeszcze takie tabletki jak tabletki emskie z wadowic, ale one chyba nic nie dają.
  • 69 / 12 / 0

z mojego doświadczenia:
-dużo snu
-trawka narkotyczna
-jakiś gripex na ból
-herbata z dużą ilością miodu
-garść witaminy C

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Policyjne uderzenie w pseudokibiców. Przejęto narkotyki warte prawie 2 mln zł i rozbito dwa gangi

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przejęli narkotyki o wartości prawie 2 mln zł, które miały trafić do grup przestępczych śląskich kiboli.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 3 / 0

Kup sobie imbir, pij go sporo (o ile nie jadłeś antybiotyku, który daje po błonie śluzowej żołądka).
Do tego paracetamol albo najlepiej ibuprom na zbicie gorączki + dużo płynów.
Piszę to jako osoba, która nigdy w życiu nie zażyłem antybiotyku przy przeziębieniu / grypie, łącznie w życiu może 1 czy 2 razy jak byłem dzieckiem w innych sytuacjach, w których musiałem.
  • 1429 / 29 / 0

Tylko, że ja już nie mam gorączki tylko to osłabienie i pogorszone samopoczucie.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 3 / 0

No to bez ibuprofenu / paracetamolu, chyba, że gorączka się pojawi ew. jakieś bóle.
Na osłabienie dużo płynów, jak masz to wypij elektrolity.
Dużo płynów + gorąco (ubierz się grubo) = wypacanie = szybsze pozbycie choróbska z organizmu.
  • 7 / 1 / 0

Luda pomocy od poniedziałku mnie męczy. Nie wiem czy to grypa czy przeziębienie. Zaczynałem od Paracetamolu, potem kwas acetylosalicylowy. 3 dni gorączka wypociłem się nieźle. Teraz zostało ogólne osłabienie mega kaszel i łamanie trochę s kościach. Wziąłem ibuprom zatoki teraz. Bo zatkany nos. Oprócz tego herbata z miodem. Czosnek na obiad i leże w łóżko. Jakieś sugestie? Jak pozbyć się tego przetarcia czuje się jak ściera do podłogi? I czy moge mieszać tak te leki?
  • 707 / 154 / 0

jak Cie dalej lamie to prawdopodobnie grypa i nic nie poradzisz, odlezec swoje musisz.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Wódka z pieprzem, jakieś 100ml czystej i chop do wyra.

Sem

• 796 / 13 / 0

czosnek
Użytkownik zbanowany
  • 396 / 25 / 0

herbata + miód, cytryna, garść witamin , Vit C (1000mg dawka dzielona na 2/3 części/dzien) , i energie zbierać (lekkie węglowodany jak suchary) kromeczki z pomidorem cebulą (duuużo) i czosnek półgłówki dziennie jedzony ząbkami lub wyciskany na kromeczki :zombie: Na problemy ze snem trzeba "coś " co rozjebie na kolana . leki, mj czy co kto tam lubi.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata