Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 281 / 36 / 0

Pękłem dzisiaj i zapodałem 300mg kody. Biorę pregabalinę, bacope, ashwagande i kwetiapine na sen. Działanie jakby słabsze, wydaje mi się że to przez bakozydy z bacopy, bo czytałem badania że hamują efekty morfiny. Być może pregabalina spłyciła też euforie, bo czuje że grzeje i to dosyć mocno.
Dawka mała, ale po dłuższej przerwie od opio musiałem coś poczuć, spodziewałem się większej euforii.
  • 136 / 7 / 0

Pregabalina napewno nic nie spłyciła, w jakiś tam sposób nawet wykazuje synergie z opio, niewielką ale jest :)

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Obrońca "dilera gwiazd" chce uniewinnienia

Adwokat przekonywał sąd, że nagrania rozmów Cezarego P. z rzekomymi klientami nie są dowodem na to, że doszło do jakiejkolwiek transakcji. Wyrok ma zostać ogłoszony 16 kwietnia.
  • 440 / 32 / 0

Wczorajszy i pierwszy mix od dawna. 2mg alpry + za 4 godziny 300mg kody i mały korek palenia. Fajny stan miłej euforii z dozą chilloutu. Po dopiciu 1 piwka zajarany kolejny korek i tutaj już znany nam wszystkim 'godmode'. Szedłem sobie przez miasto pijąc kolejnego desperadosa i czułem się jak młody bóg. Później już tylko wiadro i kolejne wiadro %-D
  • 21 / 1 / 0

Mam pytanie, czy ktoś doświadczył niebywałego skurczu/bólu brzucha po kodzie lub innych opiatach. Parę lat temu za moim pierwszym podejściem do kody.Po uprzednim zjedzeniu paczki thiocodinu tydzień wcześniej raz 4 tabletki i za 2 godziny 6 aby sprawdzić czy nie jestem uczulony. I tydzień po tym zapodałem całą paczkę thio, wykręcało mi brzuch leżałem na łóżku i wiłem się z bólu. Właściwie miałem myśli żeby dzwonić po karetkę. Po całe sytuacji pomyślałem że to sulfogwajak. Skutecznie mnie to odstraszyło od dalszych eksperymentów, ale parę tygodni temu zrobiłem sobie PST. To był mój 3 raz. I zaczęło się dokładnie to samo, opisałbym to jako okropny skurcz górnej parti mięsi brzucha, niesamowicie utrudniający oddychanie i bardzo bolesny. Co ważne nadchodził falami. 2minuty katorgi poczym jakby juz trochę puszczało i znowu. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat
  • 47 / 5 / 0

Mnie również boli brzuch gdy wezmę większą dawkę kodeiny, niekoniecznie z thiocodinu. Przy morfinie czy tramadolu tak nie mam.
  • 21 / 1 / 0

No tak, tylko to nie jest zwykły ból brzucha. Wykręca mnie, ledwo oddycham i błagam żeby już się skończyło, dodatkowo przy PST jeszcze wymiotowałem . W sumie może i dobrze bo odechciało mi sie dalej próbować opio.
  • 478 / 15 / 0

macie problem z zoladkiem, najwyraźniej słaby. niekoniecznie spowodowany thio, tylko czymś innym. ile macie lat, dużo pijecie alkoholu? mieliście jakieś zatrucia w przeszłości?
  • 714 / 159 / 0

Mala tolerka, chujowy mak, sulfo. Po pierwszych razach tak bywa.
  • 270 / 3 / 0

Czy jesli wyrzygalem sie 10sekund po wrzuceniu 495mg kody, to zmarnowałem substancje, tak? Kurwa moglem jednak nie rozgryzać tych tabletek, tylko polknac normalnie ehh, tyle kodeiny poszlo sie jebac
  • 1727 / 247 / 2

18 lutego 2019Nick12 pisze:
Mam pytanie, czy ktoś doświadczył niebywałego skurczu/bólu brzucha po kodzie lub innych opiatach. Parę lat temu za moim pierwszym podejściem do kody.Po uprzednim zjedzeniu paczki thiocodinu tydzień wcześniej raz 4 tabletki i za 2 godziny 6 aby sprawdzić czy nie jestem uczulony. I tydzień po tym zapodałem całą paczkę thio, wykręcało mi brzuch leżałem na łóżku i wiłem się z bólu. Właściwie miałem myśli żeby dzwonić po karetkę. Po całe sytuacji pomyślałem że to sulfogwajak. Skutecznie mnie to odstraszyło od dalszych eksperymentów, ale parę tygodni temu zrobiłem sobie PST. To był mój 3 raz. I zaczęło się dokładnie to samo, opisałbym to jako okropny skurcz górnej parti mięsi brzucha, niesamowicie utrudniający oddychanie i bardzo bolesny. Co ważne nadchodził falami. 2minuty katorgi poczym jakby juz trochę puszczało i znowu. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat
Spróbuj zrobić DOBRĄ ekstrakcję z antidolu, roztwór ma być PRZEZROCZYSTY. Przed wrzuceniem tabletek do wody rozłup je na pył, szybciej się rozpuszczą i mniej paracetamolu się rozpuści w wodzie. Spróbuj wypić taki roztwór, zapij go pepsi. Co z tego, że to nie thio, lepiej Ci się to przetrawi jak zapijesz takim napojem.

Ja stawiam, że ogólnie masz wrażliwy żołądek, bo przelewanie się we flakach, dziwny stolec etc. to kwestia normalna przy braniu thio, szczególnie na początku, ale taki ból jak opisujesz, nie jest normalny. Spróbuj zrobić tak, jak napisałem, klarowny roztwór nie obciąża żołądka więc nie powinno boleć. Tak czy inaczej, zrób sobie badania. I czy właśnie pijąc alkohol, jedząc coś ciężkostrawnego, też odczuwasz taki ból? Czułeś go już kiedyś?

@Mondeeste raczej większość wyrzygałeś, ale coś tam zostało w żołądku, jak to był jeden bełt to raczej całego żołądka nie opróżniłeś. Coś tam może smyrnie, ale nie będzie to 495 mg. Czemu rzygnąłeś? Nie zapiłeś pewnie czymś, co zabija smak, dlatego pepsi to MUST HAVE nie tylko z powodu kwasu fosforowego. Następnym razem zatkaj też nos podczas gryzienia i zapijania.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata