Ja się nie wjebię - knajpa kodeinowa v5/ sposób na dwie paczki ankieta

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Sposób na dwie paki

37%
Na dwa paragony poproszę
99
6%
Ale jak to jedna? U konkurencji dają dwie
15
2%
Prawienie komplementów
4
9%
Symulowany kaszel / ból zęba
23
4%
Udawanie nieobliczalnego ćpuna/ bycie nieobliczalnym ćpunem/groźby
11
5%
Załatwienie recepty
12
1%
Podrobienie recepty
3
3%
Branie na litość
8
9%
Podejście do drugiego okienka
25
16%
Wyjście z apteki i ponowne wejście
43
6%
Łączenie różnych produktów z kodeiną np antek + tjoko
16
3%
Łapówka
7

Liczba głosów: 266

• 1129 / 322 / 0

Z 2 tygodnie wytrzymałem, potem raz koda i z 5 dni przerwy. Terapii nie odpuszczam mimo wszystko, bo wiem że zaprocentuje kiedyś i może czegoś się twm dowiem,, nauczę. Benzosy mi wpadają w łapy jak szalone to co mam zrobić. Takie życie.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 197 / 2

Jak tak ćpasz to terapia nie ma sensu. Ja się o tym niedawno przekonałem. Szczególnie jak ulegamy pokusom właśnie w momencie gdy coś wpada samo w ręce.

Przypalasz? Nie pij. Pijesz? Nie przypalaj

Amerykańscy naukowcy ustalili, że piwko z trawką lub trawka z piwkiem kopią mocniej, niż samo piwko lub sama trawka ;)
  • 1129 / 322 / 0

Może i nie ma. To tylko godzinne spotkanie raz w tygodniu, a mam czas wolny który mogę na to przeznaczyć więc nie zamierzam rezygnować. Poza tym to zawsze jedna osoba więcej z którą mogę pogadać, a na nadmiar takich ludzi nie narzekam póki co. A póki co moim głównym problemem na którym się skupiam jest opio. Benzo jest drugie w kolejce bo je biorę i rekreacyjnie i leczniczo (lekarz też wypisuje, zwykle alprę) więc to bardziej skomplikowana sprawa niż po prostu uzależnienie. Nie chcę rzucać wszystkiego naraz bo już próbowałem i kończyło się to powrotem z takim impetem że parę razy się tam później przekręciłem a ciągi były dłuższe niż kiedykolwiek.
@kuchwale zwykle około 19-20.
  • 482 / 15 / 0

czyli dość wcześnie. ja mam zamiar brać 22,zobaczyny, jutro dam wam znać. oczywiście 1h / 1.5h przed wypije kawę plus jakąś kanapka.
  • 1129 / 322 / 0

Brałbym właśnie nawet później, ale to musiałbym później do apteki jechać a wtedy te tańsze sa zamknięte już. Bo jak mam już kodę to długo nie trzeba czekać aż ją spożyję i tą dodatkową godzinę to serio bym się wkurwiał tylko.
Nie ogarniam jak wgrać teraz obrazek, znowu coś zjebali bo ani załącznik ani linkowanie żeby pokazało obrazek w poście nie działa, wrzucam tak: Starożytny Thiocodin, pamiętacie taki wygląd blisterków?
https://www119.zippyshare.com/i/SVfcg7x ... 204245.jpg
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / 1 / 0

Kurła, tyle już postów się naczytałem, że na innych ludzi koda działa tak euforycznie, że aż zwijają się z błogości, po prostu orgazm razy sto na całym ciele i to w dawkach 150-300mg, a ja w swoim nędznym żywocie zaaplikowałem w siebie już chyba z 30~~razy różne dawki - od 150 do 400 i nigdy tego odczucia nie miałem, jedynie sedacja (która mi się bardzo podoba) i swędzenie od wyrzutu histaminy, czy jest jeszcze dla mnie jakaś nadzieja? może jebnąć 600 minimum czy coś? najgorsze w tym jest to, że mimo że chuja to daje to i tak ciągle w głowie ta koda siedzi %-D jest może ktoś taki jak ja,, podejrzewam że mam ten zjebany enzym, tak samo jak zjebane jest moje życie, jak wy w ogole odczuwacie kode, hop siup w dziup i euforia taka że wypierdala was z butow czy raczej spokojnie?
  • 482 / 15 / 0

więcej reklam na tym zippy, jesus.

tak myślę, że 21 będzie odpowiednia, albo trochę po. chodzi o to, że nie chce dnia marnować, bo jak brałem o 17 to do 00 nic nie robiłem. więc przenoszę to na 21, bo zmieniam trochę rzeczy w życiu i mi się to udaje. chcę nie ustawiać życia pod cpanie, tylko cpanie pod życie.
  • 1129 / 322 / 0

Mi żadne reklamy nie wyskakiwały, link bezpośrednio do zdjęcia. Dziwne.

Z tym nic nierobieniem to mi przyszło po latach. Wcześniej opio mocno motywowały do działania i przez to brałem od rana. Teraz to różnie z tym bywam, jak są dosyć mocne to faktycznie da się sprawy pozałatwiać, na uczelni aktywniej się anagażować. Najlepsze było do tego oxy.
  • 482 / 15 / 0

ta, oxy mafia pod tym względem
  • 165 / 19 / 0

Wpadła 16tka kody, po pół godziny mj i piwko. Jest dobrze, chociaż zazwyczaj 16tka to lekko smyrnie tylko.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata