Morfina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 378 / 27 / 0

@DexPL tak lliterówka.Już poprawiłem.Oczywiście chodziło o 60mg M.Nie dygaj;)Po 60mg alpry pewnie bym nie wypluł już tego chleba.Takie śmieszne 30mg z rana też jest całkiem miłe.Tak właśnie funkcjonuję na kodzie.Jako tako nie czuję się ugrzany,ale gdzieś tam sobie działa w tle,a ja czuję się ,,normalnie'' plus dostaję chęci do życia.Spacerek z drugą połówką w taką pogodę,coś pięknego;)
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

@Nivea , Ty chyba jesteś kolejny w kolejce do wątku "zgony użytkowników forum". Ostatnio już użytkownik paulocoelho się przekręcił po miksie alpry z kodą, miał z miesiąc przerwy i tolerka spadła do takiego stopnia, że już się nie obudził. Uważaj na siebie, szczególnie że masz przecież dla kogo żyć.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Poznań: 30 kilogramów narkotyków na terenie szpitala

Poznańscy policjanci przechwycili narkotyki warte blisko 1,5 miliona złotych. Podejrzani ukrywali je na terenie jednego z poznańskich szpitali. Dwóch zatrzymanych decyzją sądu trafiło do aresztu.
  • 378 / 27 / 0

@ethO już dawno mi się to nie przytafiło.Kilka razy miałem takie akcje po maku.Na szczęście moje słońce zawsze reagowało na czas.Obyś nie wykrakał.Czas przystopowac.Te 30mg strzelone po 12 już nie działa.
  • 234 / 32 / 0

Miałam robić przerwę do czwartku, ale mam silne bóle brzucha, a paracetamolu brak...

Także witam dzisiaj znowu naszą Maję kochaną.
  • 378 / 27 / 0

Każdy powód do przyjebania jest dobry heh.Tak trudno iść do sklepu po paracetamol;)Ja już poleciałem po kodę bo jakoś do pracy iść trzeba.Wtorek,środa znowu trochę M i chyba przerwa.Tak mi się ogólnie spodobały igły,że ciężko będzie mi się znowu na kodę przestawic.Dobrego maku już nie ma.Coś czuje,że po tej przerwie to już tylko na majkę będę polował.
  • 234 / 32 / 0

Nie trudno, ale przyjemne z pożytecznyn :D
Ile kody musisz brać, skoro na majce jesteś już z tolerka na 90mg?

Zmarnowalam dziś 3 igly i jak zakladalam 4 to myślę, że spróbuję lewą ręką w prawe przedramie. Udało się, miałam piękną żyłkę na wierzchu :) Oczywiście jak zwykle krwi w kontrolce nie było i wszystko robiłam na czuja.
  • 822 / 105 / 0

Kiedyś miła pielęgniarka pobierała mi krew po kropelce, trzymając w bacie samą igłę. Przez jej kontrolkę po kropelce kapała krew. Powiedziała wtedy, żeby przed każdym pobieraniem krwi pić więcej wody. Wcześniej jej krew nie chciała płynąć, jak ją próbowała zaciągnąć. A w żyle na pewno była.
Także kochani, pijcie więcej wody! Serio.
  • 378 / 27 / 0

Biorę 600 kody dziennie rozłożone na 2 albo 3razy i nie jestem zgrzany tylko czuję się,,normalnie'' z lekkim bonusem.To 90mg też nie powodowało jakiegoś super ugrzania.Następnym razem strzelę 120mg i mam nadzieję,że to będzie,,TO''.Po zabawach z makiem tolerka mi wzrosła strasznie.Kiedyś 600mg kody mnie tak grzało,że drapałem się prawie do krwi.Teraz histamina mi rzadko wyskakuje,szkoda.Ja już trenuję na zmianę z rękami bo w tym poradniku który wrzucił DexPl jest wyraźnie napisane żeby od początku przygody z iv. umieć posługiwać się pompką obiema rękami.Ja jestem praworęczny i w razie zajechanej lewej łapki byłby problem podać sobie w prawą przy braku wytrenowania lewej dłoni.Też wcoraj przy podaniu drugiej dawki trafiłem dopiero za 3razem.Po drugiej próbie zmieniłem igłę na nową i trafiłem.Jak to jest czy po każdym nieudanym strzale powinno się zaraz zakładać nową igłę?Też nie przemywałem miejsca wkłucia spirytusem,a chyba by należało tak?Za to co chwilę myję ręce mydłem jak tylko dotknę coś przypadkiem przy przerabianiu mst.Łyżkę wyparzam gorącą wodą.Na sam widok krwi w kontrolce pojawia mi się uśmiech na twarzy.Zajebiste uczucie.Jutro będzie smutny dzień;/
  • 822 / 105 / 0

Każda igła jest jednorazowa i po każdym udanym bądź nieudanym wkłuciu ją zmieniamy (oczywiście wiele osób używa jednej igły wielokrotnie, ale nie jest to zgodne z bhp...:)). Przed podaniem miejsce wkłucia też czymś należy przemyć.
  • 2592 / 917 / 1

@Nivea Powiedz mi, jaki był sens wracania do ćpania po 7 dniach detoksu? Przecież byłeś już faktycznie czysty? Jaki sens. A co do mia benz0+opio to szczególnie łatwo go wywołać dojadajć benzo w sytuacji, gdy opio jeszcze się nie rozkręciło. Jak równolegle zadziałają to piździec będzie.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata