Metadon - wątek ogólny

Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 5 / / 0

Pomocy, potrzebuję waszej pomocy ....
Ponad 5 lat temu o deszlam z programu i wystarczyło jedno spotkanie zachęta i już około miesiąc pije mstedon czy czekają mnie takie ostre zejścia co4 lata temu ? Co mam zrobić ??

Do szpitala nie mogę iść :alergia: :alergia: :alergia: :alergia:
  • 2560 / 269 / 0

Rzadko pijam metadon, dziś wpadło mi 100ml - wypiłem + jestem jeszcze dobrze naklonowany = bajka.

Kolory i odbiór muzyki baja.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

W sortowni paczek w Koluszkach znaleziono 10 przesyłek z dopalaczami!

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łodzi skontrolowali sortownię paczek w urzędzie pocztowym w Koluszkach - znaleźli dziesięć przesyłek zawierających dopalacze.
  • 1 / / 0

Witam, ostatnio na programie pojawił się lewometadon, czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tą substancją? Interesuje mnie to jak to się ma w porównaniu do zwykłego metadonu.
  • 274 / 11 / 0

To duzo sie nie rozni od metadonu w niemczech piją taki chyba on dłużej trzyma chybba
  • 383 / 7 / 0

Pytanko, bo we Wrocławiu tylko ten stężony niebieski blue magic czasami zażywałem, teraz w Łodzi jest jakiś inny, pewnie ten stary słabszy, czuć dużą różnicę? IV tego starego nie można?
  • 274 / 11 / 0

Ten 1ml=1mg można ale kto bo to walił tyle np.70ml
Wróć do „Metadon”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata