Marihuana - Waporyzacja, a przypał

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / 1 / 0

Witam, pewnie wiele osób z naszego forum próbowało waporyzacji - inni są bardziej pozytywnie nastawieni, drudzy bardziej negatywnie. Jednak dziś nie o to chciałem was zapytać, tak jak widać po tytule, będzie omawiany tutaj temat "przypału" jaki wiąże ze sobą waporyzacja marihuany. Generalnie sam przekonuje się do waporyzacji, zresztą sam wypróbuję już Jutro, max Pojutrze jak to naprawdę jest z tym zapachem po buchu (oczywiście chodzi mi o pokój zamknięty) - jeżeli macie jakieś swoje opinie na temat zapachu i ogólnego przypału związanego z waporyzacją, możecie się podzielić, generalnie sam na necie wyczytałem że waporyzacja to jeden z najmniej przypałowych sposobów na konsumpcję marihuany, co z tego będzie? Przekonam się sam, jednak ciekawi mnie także wasza opinia na ten temat, piszcie śmiało - ja sam podzielę się swoją opinią, prawdopodobnie do końca tego tygodnia, od siebie dodam że będę testował "Fenix Mini" który wyłapałem za 449zł.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 3 / 0

Czuć w pomieszczeniu "dym" przez pewien czas, ale wystarczy szybko przewietrzyć i jest ok.
Ten dym natomiast nie pachnie "charakterystycznie".

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Twierdził, że jest Chrystusem, drzwi funkcjonariuszom otworzył ze skrętem w ustach

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który palił marihuanę. Ten zaczął udawać, że widzi biblijne postacie, a sam jest Chrystusem.
  • 17 / / 0

Ja używam DaVinci IQ i testowałem go w wielu w zamkniętych pomieszczeniach. Musisz komuś chuchnąć w twarz, żeby poczuł że to marihuana. Niestety nie wiem, czy Twój też tak działa.
  • 50 / 11 / 0

Porównałbym to bardziej do pary po e papierosie, kiedyś kumpel palił u mnie pokoju e faja to para z niego miała bardziej intensywny zapach niż ta z Fenixa mini właśnie ;)
  • 953 / 33 / 0

W przypadku mojego sprzętu, przy zamkniętym pomieszczeniu oraz zamkniętym oknie, po zwapowaniu nabicia z 0.2 - 0.3 zapach utrzymuje się przez ok. 10 minut.
Przy otwartym oknie mniej niż 15 sekund.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 3 / 0

Ja zawsze myśałem że w domu wapo to stealth 100%. Wczoraj mama od razu wyczuła ocb dziwny zapach co prawda inny, co paliłeś? Zioła typu melissa, w e-papierosie (żeby zrozumiała).
Spojrzała na mnie. Nie uwierzyła od razu skminiła że zioło.

Stealth przy wapkach jest nieco przereklamowany, ale jest potencjał na spacer z vapo po parku np. wtedy ludzie widzą e-peta a zapach nie ma znaczenia.

W domu ze starymi nie polecam, mogą wejść w każdej chwili i od razu rozkminają co to za dzwine praktyki.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata