HEX-EN; NEH; N-etylonorheksedron

Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.

Moderator: Stymulanty

• 15 / 6 / 0

Zdecydowanie puder. Pod każdym względem. Oczywiście jak dla mnie..
  • 116 / 7 / 0

Pojawił się niby nowy/stary sort: hexedron. Jaka jest różnica między hexenem a hexedronem? Też można vapo? Pzdr.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
  • 4 / 1 / 0

Witam. Dostarczono mi właśnie przesyłkę xxx. W gratisie dostałem też gram 4- CMC. Nigdy nie próbowałem Hexenu. Na dokumentacji, swoją drogą bardzo obszernej napisane jest że stężenie wynosi 100%. Wizualnie wygląda ślicznie. Piękne kryształki przypominające watę szklaną. W zapachu raczej bezwonny. Przy minimalnym kontakcie na języku gorzkie, cierpkie i szczepiące w język który drętwieje. Cholera chciałem się zapytać ile powinienem tego wsiąść na pierwszy raz ale w trakcie pisania zdecydowałem się spróbować wraz z kolegą małą kreseczkę. Jest dobrze, wchodzi bardzo przyjemnie, trochę przypomina ekstazy. Pozdrawiam.

Nie podawaj nazw sklepow stteetart
  • 4413 / 514 / 0

Jak hexrn przypomina ekstazy TO NIE HEXEN.
  • 607 / 45 / 0

Tak jest, hexen raczej przypomina kardio amfetaminę krótkodziałającą i daje niewiele euforii.
  • 4 / 1 / 0

Co racja to racja. 30 minut było fajnie a potem to już inna bajka. Kilka razy podchodziłem do tego jeszcze, myśląc, że może organizm musi się przyzwyczaić ale kończyło się tak samo. Uczuciem jakby krążył mi w żyłach proszek do prania. To nie jest dobre. Sam nie wiem czy warto w ogóle podchodzić do tego 4- CMC. Zainteresował mnie temat, alternatywy dla staroświeckich używek ale po tym dziadostwie nie jestem już taki pewien. Sorry za podanie nazwy sklepu. Rzeczywiście była o tym mowa.
  • 29 / 4 / 0

Próbowałam dzisiaj HEX-EN w pudrze od funky. Wg tego co wyczytałam na grupie wzięłam małą porcję i ostrożnie. Dał tylko efekt speedu, jak feta tylko krótkotrwały. I poleciała mi krew z nosa (nie z tej dziurki którą wciągalam,dodam,ze nie mam przećpanego nosa bo robię takie rzeczy bardzo okazjonalnie). Zastanawiam się co poszło nie tak
  • 1225 / 25 / 0

13 lutego 2019simer44 pisze:
Pojawił się niby nowy/stary sort: hexedron. Jaka jest różnica między hexenem a hexedronem? Też można vapo? Pzdr.
Hexen a hexedron to dwie kompletnie inne substancje ziomek. Masz nawet osobny temat
Wróć do „Katynon, metedron i inne”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata