Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 9547 Strona 896 z 955
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0


08 lutego 2019Koshi pisze:
Czy Tramal Reatard 200 od Stady to najmocniejszy i najlepszy tramal jaki mogę kupić w polskiej aptece? Chodzi mi oczywiście o tabletki, a nie krople.
Jest jeszcze Noax Uno w dawce 300mg na tabsa. Ale ciężko go dostać w jakiejkolwiek aptece, nawet w hurtowniach rzadko maja.
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


Takie pytanie na szybko dlatego nie pisze w dziale mixy, czy jak dorzuce do już działającego tramadolu DXM to to coś da??

---------------------------------------------------------

Zauważyłem ze po tramku odczuwam silną empatie do ludzi I mam ochote być do każdego miły. Wgl łatwiej się gada ale język się moze plątać xD

Scalono. taurinnn

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kolejne ofiary e-papierosów?

Tajemnicza choroba wywołana przez inhalatory „staje się epidemią”. Obecnie w USA leczonych jest ponad 215 użytkowników waporyzatorów nikotyny.
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Ostatnio po tramadolu zaczęło mną telepać. Przestraszyłem się. Teraz takie pytania:
1. Jak sobie mogę ogarnąć relanium u rodzinnego? Co najlepiej powiedzieć.
2. Czy zarzucanie alpry przeciwpadaczkowo pod tramadol nie mija się z celem? Jest sens?
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0


A czy nie po każdych opioidach tak jest? Zauważyłem to uczucie empatii we wszystkich opioidach które jadłem - koda, tramadol, majka, oxy, fentanyl.
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


Możliwe ale ja żadko biore bo słabo na mnie działa. koda zwłaszcza. Poza tym nie jest super przyjemnie tylko tak no ooiatowo xD

Dzis/wczoraj na zerowej tolerce wrzuciłem 375mg tramka do tego po 1.5h 150mg kody a po 1h20m jeszcze 105mg dexa xd

Było bardzo fizycznie, już nawet bez dexa, ale szczerze nie wiem czy polepszył, czy pogorszył faze
Rejestracja: 2015
  • 1554 / 39 / 0


Okej, pora na troche bardziej szczegółowy trip raport, a napisze go tutaj bo główna gwiazda zestawienia to był tramal a poza tym nikt nie wchodzi na dział miksy mimo że jest chyba najciekawszy.

22 wrzuciłem 300 Tramalu. Już o 22:20 poczułem narastające działanie tramadolu. Na początku była to lekkość, później doszedł do tego nieogar I miła empatia.

O 23:30 zjadłem 120mg thiocodinu (miało być 150, ale przez ten nieogar coś pojebałem, I wczoraj po południu znalazłem 2 tabsy thiocodinu w kieszeni wtf. wkurzyło mnie to troche..) bo wydawało mi się, że tramadol osiągnął już swój peak.

Od tej pory leżałem tylko z zamkniętymi oczami na moim łóżku dojadając obiad czasami na głod, I CIĄGLE pijąc wode. Na fazie tak suszy japa, a nawet cały kolejne dzień na afterglow... że się tylko pije a woda wydaje sie gdzieś znikać w organiźmie, bo suchość wcale nie chce ustępować za bardzo.

Efekty ogólnie były takie jak zwykle... Stan połowicznego spania oraz obrazowe myślenie. Poczucie nie nudzenia się I tego że mimo że nic szczegolnie przyjemnego się nie dzieje chciało by się na tej kapie zostać. Co inne od moich poprzednich tripów na tym, ewidentnie czułem działanie tramadolu i to typowe grzanie.

Od 00:00 do jakiejś 2:00 było tylko kilka dosłownie serio fajnych momentów, jak takie opio fale mnie przeszły... Jednak stało się tak tylko z trzy może cztery razy po czym już tylko działanie słabło : /

Trzeba też dodac że kiedy skupiałem się na myśleniu to faza zdawała się słabnąć, a kiedy skupiałem się na grzaniu, to jakby grzało bardziej... Nie wiem jak to działa.

W miedzyczasie gdzieś po 0:00 dojadłem też reszte 75mg tramka.

O 00:50 zjadłem 105mg DXM zeby zobaczyć jak zadziała po dołożeniu...
No I tak jak trip był już ciężko fizyczny, tak po 02:00 nagle siadł mi jeszcze bardziej na łeb. Nieogar jeszcze większy, faza niby ciekawsza, ale trudno się było skupić na opiatowym grzaniu i leżeniu. Bez muzyki nadal było lepiej niż przed dorzuceniem DXM.

No I tak leżałem do 16:40 kolejnego dnia nic nie robiąc. Nawet żołądek mnie aż tak jak zwykle z głodu nie bolał, ale miałem z tego względu nieogar troche. Trzeba było się konkretnie nawodnić a nadal było z tym ciężko...

Minimalne problemy z oddaniem moczu.

Wnioski: Następnym razem nie dodaje DXM, lub, robie to w tym samym czasie co tramadol oraz pilnuje aby zjeść całe 150mg thioco.

Edit: Trzeba jeszcze dodać, że jak tramadol wchodzi to się zaczynam lekko trząść I trwa to przez większość czasu kolejnego dnia.
Rejestracja: 2016
  • 497 / 57 / 0


15 lutego 2019Rosezz pisze:
2. Czy zarzucanie alpry przeciwpadaczkowo pod tramadol nie mija się z celem? Jest sens?
Z reguły nie ma sensu, jeśli bierzesz większe dawki i nie masz innego benzo to najlepiej odpuść. Jeśli i tak masz zamiar wziąć ten tramal, to oczywiście lepiej już z alprą niż bez, jednak to dalej benzo i jakoś minimalnie przeciwdrgawkowo działa. Do brania na dłuższą metę jednak odpada, bo uzależnia bardziej od Tramalu.
Rejestracja: 2017
  • 440 / 32 / 0


16 lutego 2019Matrixar pisze:

Wnioski: Następnym razem nie dodaje DXM, lub, robie to w tym samym czasie co tramadol oraz pilnuje aby zjeść całe 150mg thioco.
Może następnym razem spróbuj wrzucić dexa przed tramadolem oraz kodą tak aby się zdążył 'wkręcić'. Również radził bym Ci troszkę zmniejszyć tą dawkę deiksemu (do 90-105mg) gdyż w takim mixie dex powoduje spory nieogar :krowa:
Rejestracja: 2019
  • 3 / 1 / 0


15 lutego 2019Matrixar pisze:

Zauważyłem ze po tramku odczuwam silną empatie do ludzi I mam ochote być do każdego miły. Wgl łatwiej się gada ale język się moze plątać xD

Scalono. taurinnn
Ja muszę często się pilnować w robocie jak gadam z ludźmi na sluchawce. Po mixie koda+trampek taka mi się gadana robi że kolega raz mnie się zapytał czy czegoś nie wciągałem :korposzczur:
Rejestracja: 2017
  • 1458 / 292 / 0


ja również odczuwam taką empatie, ale nie tylko po tramadolu, a po wszystkich opioidach. nie jest to nic złego, da się to kontrolować jak najbardziej. opioidy tak jak benzodiazepiny znoszą lęk i pozwalają się otworzyć, uwolnić z bańki. plusem efektu przeciwlękowego w przypadku opioidów jest taki, że nie widać, że jest się pod wpływem. nawet jak się nieco przesadzi z dawką, to nie będzie żadnych dziur w pamięci ani bełkotu. po klasycznych opiatach raczej wolę być samemu i cieszyć się ich działaniem, po tramadolu za to czuję takie delikatne pobudzenie, chęć bycia przy ludziach i on się do tego bardziej nadaje.
Posty: 9547 Strona 896 z 955
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Helena123 i 2 gości