Ja się nie wjebię - knajpa kodeinowa v5/ sposób na dwie paczki ankieta

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Sposób na dwie paki

37%
Na dwa paragony poproszę
99
6%
Ale jak to jedna? U konkurencji dają dwie
15
2%
Prawienie komplementów
4
9%
Symulowany kaszel / ból zęba
23
4%
Udawanie nieobliczalnego ćpuna/ bycie nieobliczalnym ćpunem/groźby
11
5%
Załatwienie recepty
12
1%
Podrobienie recepty
3
3%
Branie na litość
8
9%
Podejście do drugiego okienka
25
16%
Wyjście z apteki i ponowne wejście
43
6%
Łączenie różnych produktów z kodeiną np antek + tjoko
16
3%
Łapówka
7

Liczba głosów: 266

• 361 / 28 / 0

Znowu mnie pojebało, 2h prawie latałem po mieście i kupiłem i 6 butelek kody i jedną 16-stkę. Dobrze że mam już dawki na dany dzień odliczone i nie mam parcia na zeżarcie wszystkiego od razu.
  • 5 / 1 / 0

W czwartek wziąłem 150mg + po czasie 45mg no i kurwa w sumie to nic się nie stało trzeci raz to był mój no i za pierwszym razem 105mg fajnie mnie pogrzalo za drugim razem syrop z fanta nic o co może chodzić

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Meksyk: bitwa gangów narkotykowych z policją w "twierdzy el Chapo"

W mieście Culiacan, stolicy położonego na północnym zachodzie Meksyku stanu Sinaloa, uchodzącego za "twierdzę" narkotykowego barona Joaquina "el Chapo" Guzmana, doszło do ostrych walk między policją i członkami kartelu Sinaloa.
  • 482 / 15 / 0

ja nie wiem, trzymasz się zasad cpania i robisz to zawsze o tej samej porze?
  • 5 / 1 / 0

Mniej więcej o tej samej porze +- 30minut
  • 482 / 15 / 0

mam takie pytanie, do was wszystkich. o której bierzecie kode? bo ja biorę ok 18/19 i grzeje mnie dobrze. były jednak wypadki, w których brałem ok 23/00 i z tego co pamietam grzalo gorzej. czy tk wina spowolnego metabolizmu w nocy?
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 197 / 2

Możliwe. Ja przeważnie biorę rano lub koło południa, rzadziej po południu, zależy w sumie co mam w planach, ale raczej wolę być zgrzany w ciągu dnia, o ile żyję normalnym trybem życia, bo jak siedzę po nocach to wiadomo, że wtedy na wieczór lepiej wziąć kodę jak ma się jakieś zajęcie na nockę.
No ogólnie to wychodzi różnie %-D nie mam jednej, stałej godziny na kodę.
  • 482 / 15 / 0

w takim razie czy zjedzenie czegoś ok 23 (godzina przed grzaniem) pomoże?
  • 1129 / 323 / 0

Od dawna gzrzeję każde opio wieczorem, jak jestem wjebany fizycznie to rano leci minimum na odgonienie skręta chociaż częściowo. Trochę mi to rozregulowało sen i lepiej się grzało od rana, ale nie mogę się jakoś przestawić.
Dzisiaj po bandzie trochę ale w dobrym nastroju: 150 mg Pregabaliny, 25 mg hydroksyzyny, 10 mg diazepamu, 3 mg bromazepamu (dopiero pierwszy raz, jutro stestuje go solo), 112,5 mg tramadolu, 750 mg kodeiny. Jedziemy panowie.
  • 482 / 15 / 0

o której dokładnie bierzesz?
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 197 / 2

@WrakCzlowieka , pamiętam, że jeszcze niedawno się odtruwałeś... zaczynasz kolejny ciąg, czy tak jak ja, grzanie na sportowo-weekendowo? %-D
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata