Benzodiazepiny - Uzależnienie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 8 / / 0

Na detosie nie miejscówek,tak mi na nocnej izbie powiedzieli,nic nie odpierdalam. Zjadłem listek ary dodatkowo i kilka klonów, plus alkohol. Jestem pieprzonym durnym lekomanem. Magik w następny piątek.. Afektywna lub padaka skroniowa.

--------------------------------------

To tak jak u mnie. W sobotę okulista pytała czy nie mam skroniowej bo lewe oko szuka kontaktu z ostrością, lata w każdą stron choć tego nie widać. mówiłem o ChAD i możliwości skroniowej i wystawiła mi zaświadczenie by psychiatra mnie wysłała na mri, rezonans głowy. Oko lewe tylko 0.75 ale okulary będą niezbędne. Co Ciekawe gadałem o jaraniu, ze swoje paliłem i pochwaliła (oczywiście ze wstawką że to nielegalne) Mówiłem też że jak paliłem to byłem wolny od leków, były mi niepotrzebne po prostu. Poszedłem do psychiatry i opierdol z góry na dół. Nie dało się wytłumaczyć, ze nasiona były głównie z cbd a nie THC i że to polna n nieużytkach. Na oko zaproponowała mi olejek cbd, ale czeka na opinie psychiatry. Idę od tego co leczy w szpitalu, później do swojej.

Scalono. taurinnn
  • 525 / 32 / 0

Odstawilem benzo 3msc temu. Wyrzuciłem ogromny zapas po 2 letnim cpaniu codziennie, kilku mega benzo przypalach przez które miałem ogromne konsekwencje. Jestem tak napięty że muszę skonbinowac benzo

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Sejm wymierza cios w dopalacze

Parlament ma przyjąć "nowatorskie" przepisy, w zamierzeniu eliminujące sklepy z substancjami psychoaktywnymi z ulic polskich miast.
  • 452 / 48 / 0

30 stycznia 2019rodozz313 pisze:
Jestem tak napięty że muszę skonbinowac benzo
Cóż, własnie żeby unikać takich sytuacji trzeba się obstawić jakimiś SSRI, żeby przeciwdziałać nawrotom głodu benzodiazepinowego. Często właśnie po 3 lub 4 miesiąc łapie taki głód, ja to znam. Polecam paroksetynę i mianserynę.
  • 7241 / 725 / 0

Albo antydepresanty albo jakiś ośrodek zamknięty, tylko nie uciekać z niego, żeby się naćpać benzo. %-D
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Jak myślicie czy jestem już uzależniony od benzo? Zazwyczaj kołuję paczkę mocnej benzodiazepiny jak jestem u rodzinnego, uśredniając raz na 2 miesiące, niekiedy np. raz na miesiąc (nie częściej).
Paczka leku typu klonazepam 2 mg, lorafen 2,5 mg czy czasem xanax 1 mg schodzi mi w około 2 tygodnie, potem przerwa do kolejnej paczki.
Nigdy nie wyrobiłem zależności fizycznej, ale jak jestem u rodzinnego to z przychodni wychodzę dziwnie podekscytowany i od razu z Rc do apteki.
Dodam, że "faza" po benzo mnie nie zachwyca, ale lubię sedację i ten spokój, mam nerwicę.

Czy to jest prosta droga do upadku i natychmiast lepiej zapomnieć o benzo?
Obecnie przerabiam paczkę Lorafenu 2,5 mg mam ją tydzień i poszło pół paczki.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

30 stycznia 2019snake3ater pisze:
Jak myślicie czy jestem już uzależniony od benzo?
Powiem tak. Wyglada mi na to ,że w jakimś tam stopniu jesteś psychicznie zależny, lecz najgorzej jak uzależnisz się fizycznie bo tego jeszcze nie ma.
Może być tez tak ,że Ci się to bardzo spodobało i wiążesz to z dużą przyjemnością dlatego lecisz podniecony do apteki. Zalecałbym Ci być ostrożnym.
  • 306 / 29 / 0

Kolejna nauczka poszła w las czyli benzo + alko w dużych ilościach. Czyjeś wesele rozpoczęte w piątek od mini-kawalerskiego 5-6 piwek, potem gruba sprawa sobota, kac przyleczony 3 piwkami w ndz. Z rana oczywiście dawka rolek na kaca a potem wio. Świetnie ustabilizowany na 10mg rolek przed (zero alko) a teraz mija 4 dzień po piciu i na 15mg (3x5) ciągle bardzo kiepskie samopoczucie Nie chce brać więcej bo tolerka pójdzie za wysoko. Kurwa, człek stary a głupi.

--------------------------

Nie wiem juz sam czy sie strulem tym 3 dniowym piciem (w tym raz grubo) na tyle czy az tak tolerka poszybowala: 3h snu, rolki 2x5mg dzialaly krotko do południa, lęki dalej jak na kacu, ulgę przyniosło dopiero 0.5mg clona koło 14, którego odczuwalne działanie pomału ustępuje i znowu zwała rośnie. Wyżej nie dam, ni chuja.

Możliwe że tolerancja tak wyjebała czy to jeszcze efekt tymczasowego politoksycznego przeorania gaba? Minął 5 dzień liczyłem na lepsze samopoczucie k**a.

Scalono. taurinnn
  • 261 / 23 / 0

ciężka sprawa, bo po odstawce jest problem z zaśnięciem/przynajmniej ja tak mam/w dzień czymś sie zająć, a na tą cholerną bezsenność mi pomagał nie raz- zolpiden - też mocny lek, ale ponoć nie tak silnie uzależniający jak benzo, w odstawką zolpi-nie miałem problemu, z benzo owszem
  • 303 / 45 / 0

Ja cały czas mam bardzo wysoką tolerkę. Ostatnio 6tyg w szpitalu trochę spadła na kwasie walproinowym i kwetiapinie, ale ta przestała mnie usypiać. 2,5mg lorazepamu to dawka, której nie czuję, wczoraj 7,5mg zolpiklonu - tak jakbym nie wziął nic. Staram się nie zwiększać zalecanych dawek, ale z częstotliwością i długością brania jest już inaczej. Ostatnio dołączona pregabalina, teraz 300mg/dzień i 0.5klona podjęzykowo i również nic nie czuję, może mniejsze lęki.

Lekarz nie chce odstawić kwetiapiny przez moją diagnozę. Czy byłaby jakaś alternatywa na lepszy sen, i czy lekarz chętnie zwiększy pregabalinę do 600mg/dzień?
  • 261 / 23 / 0

redukcja dawek, unikać dużych ilości alko, na spanie hydroksyzyna, albo melatonina, hydra także może być z rana. Aha i najgorsze jakieś; doły psychiczne, znudzenie, szarość i beznadzieja stopniowo ustępują, i gdzieś po 2 tyg samopoczucie jest już o niebo lepsze
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata