Jakie roślinki na pierwszy raz?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Jakie odmiany polecacie dla nie doświadczonego ogrodnika. Zależy mi na chodowli na świeżym powietrzu najlepiej jakieś automaty. Roślinki powinny być odporne na niske temperatury i błędy początkującego
Z góry dziękuję za pomoc przy wyborze
:liść:
Rejestracja: 2011
  • 14 / 3 / 0

Jeżeli automaty to dlaczego mają być odporne na niskie temperatury ? Automaty siejesz jak jest już ciepło i plon masz nim się zrobi chłodno. No chyba, że w lato dowalą jakieś ekstremalne chłody Większym problemem są opady podczas kwitnienia i przed zbiorem, no i obcy na spocie.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.
Rejestracja: 2011
  • 2221 / 361 / 0

Musiałbyś się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo postarać żeby popsuć automata. O ile ogarniesz dobrego nasłonecznionego spota, dobrą ziemię, duży litraż (jeśli będziesz używał doniczek) i nie będziesz się bawił w trenowanie (za wyjątkiem łatwego LST) wszystko powinno być ok.
Wybierz sobie pestki z dobrego seedbanku (np. Dinafem).
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 1222 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość