Jakie roślinki na pierwszy raz?

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Jakie odmiany polecacie dla nie doświadczonego ogrodnika. Zależy mi na chodowli na świeżym powietrzu najlepiej jakieś automaty. Roślinki powinny być odporne na niske temperatury i błędy początkującego
Z góry dziękuję za pomoc przy wyborze
:liść:
Rejestracja: 2011
  • 14 / 2 / 0


Jeżeli automaty to dlaczego mają być odporne na niskie temperatury ? Automaty siejesz jak jest już ciepło i plon masz nim się zrobi chłodno. No chyba, że w lato dowalą jakieś ekstremalne chłody Większym problemem są opady podczas kwitnienia i przed zbiorem, no i obcy na spocie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Luksemburg zostanie pierwszym krajem UE z legalną marihuaną. Będzie efekt domina?

Jedno z najmniejszych państw Unii Europejskiej chce zostać najbardziej liberalnym jej członkiem - przynajmniej jeśli chodzi o dostęp do marihuany. Centrolewicowy rząd chce całkowicie zalegalizować narkotyk i do tego samego namawia inne kraje wspólnoty.
Rejestracja: 2011
  • 1329 / 126 / 0


Musiałbyś się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo postarać żeby popsuć automata. O ile ogarniesz dobrego nasłonecznionego spota, dobrą ziemię, duży litraż (jeśli będziesz używał doniczek) i nie będziesz się bawił w trenowanie (za wyjątkiem łatwego LST) wszystko powinno być ok.
Wybierz sobie pestki z dobrego seedbanku (np. Dinafem).
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości