Powracanie do normalnego życia.

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1054 / 48 / 0

Jak długo może zająć wychodzenie z tego najgorszego okresu?
Z moich obserwacji wynika, że po dwóch tygodniach ABSOLUTNEJ TRZEŹWOŚCI widać już zadowalający efekt. Ale takiej serio ABSOLUTNEJ TRZEŹWOŚCI, a nie że "no byłam trzeźwa, tylko raz puknęłam majkę, ale bez ciągu i w sumie dwa razy się zjarałam". Antydepresanty to też ćpanie.

Po ok. miesiącu (trochę więcej, z 40 dni) pojawiają się nowe nawyki, w tym przypadku nawyk niećpania.

Ale najpierw trzeba się zmusić do wytrwania w tej trzeźwości, a to ni chuja nie jest łatwe w trakcie depresji odstawiennej.
  • 472 / 9 / 0

polecam boks wypocisz z siebie te cale zjebane toksyny pozdro
  • 77 / 19 / 0

Da się - ja już nie walę w nocha prawie rok czasu a kiedyś leciałem na grubo. Rzuciłem z dnia na dzień
  • 3 / / 0

Nootropy przedewszystkim . Ja tu szczegolnie gustuje w phenibucie, aniracetamie, noopepcie z racji na dodatkowy wplyw na GABA . Phenibut ma tez dodatkowy wplyw na dopamine , Amiracetam na serotonine. Ale z naturalnych tez adaptogeny o dzialaniu nootropowym - rozeniec, ashwagandha, brahmii, magnolia - w porzadnych dawkach i w miksie odczuwalna poprawa nastroju i to nie placebo, mi to przynajmniej pomaga bardzo , jestem bardziej zrownowazona. Na dopamine i odtrucie watroby NACetylosteina.Urydyna tez ma wplyw na dopamine i acetylocholine. Do picia Yerba Mate, Ilex Guayusa, mulungu, Passiflora. 5 htp ladnie podbija serotonine i przy odtruciu z toksyn warto cos takiego miec. Dieta - banany, gorzka czekolada, orzechy, sezam, brokuly,orzeszki ziemne(inozytol), miód,sok z burakow (tyrozyna),produkty zbożowe, kapusta. Psychobiotyki - radze sobie poczytac. Poszczegolne rodzaje probiotykow wplywaja na neuroprzekazniki . Wszystko testowane na sobie i po jakims czasie odzyskalam tozsamosc. :ręka:
  • 1755 / 176 / 1

Pizgasz kolejna tablice mendelejewa i to nazywasz odtruciem? "Szczególnie gustuje w... " wszystkim?
  • 223 / 47 / 0

23 lutego 2019ChoryCzlowiek pisze:
Nootropy przedewszystkim . Ja tu szczegolnie gustuje w phenibucie...
No mam dla ciebie przykrą wiadomość. fenibut to nie nootrop tylko zwykły gabaergik i to do tego bardzo euforyczny, więc lepiej go sobie odpuść.

Zacząłem ostatnio brać olej MCT na chroniczne zmęczenie i muszę powiedzieć że działa bardzo dobrze. Znacznie lepiej niż jakikolwiek nootrop, adaptogen czy antydepresant który próbowałem (fasoracetam, oxiracetam, tytoń, bacopa, NALT, witaminy, omega-3, magnez, Ilex Guayusa, wenflaksyna, bupropion). Takie problemy miałem chyba zawsze ale po opiatach, stimach, ciągach na fenibucie, 2 przedawkowaniach meth i udarze cieplnym po MDMA weszły na całkowicie nowy poziom. Psychicznie i fizycznie. Po może 30 minutach wysiłku psychicznego nie byłem w stanie nic robić i musiałem się położyć na łóżku na kilkanaście minut. Teraz nie latam może pełen energii, ale za to nie dostaje takich ataków wycieńczenia.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata