Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 618 / 30 / 0

Na mnie dorzucanie po 6h+ działa tak jak powinno, raz sedacyjnie jest raz euforycznie. Dawki te same :*)
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Jak już koda rzeczywiście na mnie działała, to dorzutki zawsze robiły swoje, chyba że próbowałam to robić na peaku...

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Jay i Cichy Bob - Kevin Smith sprzedaje marihuanę, by promować reboot

Kevin Smith postanowił w nietypowy sposób promować reboot filmy Jay i Cichy Bob kontratakują.
  • 190 / 13 / 0

Do jakiego czasu od przyjęcia pierwszej dawki mogę dorzucić kolejną? Przykład.

O 12:00 piję 3 antki. o 12:20 jestem posiadaczem 2 pak jeszcze. Czy warto dorzucać czy jestem już "zablokowany i czekać teoretycznie te 8 godzin.
  • 7241 / 724 / 0

22 września 2018Rokison pisze:
Na mnie dorzucanie po 6h+ działa tak jak powinno
Bo zanim receptory się ``odnowią`` trzeba poczekać 8 godzin, 6 tez ujdzie. :patrzy:
  • 1129 / 322 / 0

Jeżeli już to enzymy się regenerują, wrażliwość receptorów opioidowych to akurat najmniejsze zmartwienie tutaj. Poza tym zapchany żołądek po poprzedniej dawce też może osłabiać cokolwiek podanego p.o.
  • 24 / 12 / 0

Ble ble ble, wale dziennie 150mg zazwyczaj pod wieczor jakas 17-18 zeby sie uspac ale tez zakleic codzienna pustke i ma sie to tak do dorzucania ze jak czasem jebne za wczesnie zalozmy 14,15 to jest zawsze za slabo wiec o 17 kupuje kolejne 150 i dziala jak trzeba nawet lepiej
  • 32 / 3 / 0

Biorę kode prawie 3 lata, większość tego czasu w ciągu. Do tej pory byłem przekonany że dorzutki nie działają (nie licząc dorzucania po 7h).
Od dłuższego czasu mam problem z tolerka, jak mnie pogrzeje godzinę to już jest sukces. Ostatnie 2 dni udało mi się być DOBRZE ugrzanym przez jakieś 4 godziny właśnie dzięki dorzuceniu. Sam w to nadal nie wierzę. Wrzuciłem 225mg (moja standardowa dawka :tabletki: ) i po 20 min 150mg. Dodam że jak wrzucę odrazu 375mg to wcale nie jest lepiej.
  • 15 / / 0

Na kazdego działa inaczej. Osobiście sam jestem w cuagu ktory trwa już 4 lata i na mnie dorzucanie działa. Kodeine zazywam w 3-4 dawkach dziennie. Pierwsza to 300-390mg. Druga 240-300mg. Trzecia 240mg. Czwarta to 150-240mg. Staram się nie przekraczać grama dziennie. Oczywiście rewelacji po 8 latach jedzenia tego gowna nie ma, ale na mocniejsze opio się nie przerzuce. Wystarczająco dużo zjebalem już w zyciu by pakować się jeszcze w mocniejsze opiaty
  • 1415 / 55 / 25

Ja mam o tyle dobrą sytuację, że lekarz przepisuje mi co-codamol 30/500 100 tabletek miesięcznie. Starcza mi na 3 dni ćpania, zawsze dobra bomba, łącznie z dorzutkami. A potem... 3 tygodnie przerwy i znowu jazda. Przerwa to słowo-klucz, waszmościowie. Wtedy dorzutki zawsze dzialają.
  • 15 / / 0

@wildwolf Nie wiem jak długą przerwę musiałbym zrobić by po 4 letnim ciągu i 9 latach ćpania metylomorfiny by obniżyć tolerancję do poziomu chocby zbliżonego do tego co było na początku. Na mnie dorzutki działają tylko przerwa pomiędzy dawkami musi wynosić te 3-4 godziny i oczywiście zaaplikowane przed posiłkiem

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata