Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

45%
1.Cały czas.
32
8%
2.raz w tygodniu.
6
17%
3.Jaram i miksuję
12
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
4
13%
5.raz w miesiącu.
9
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
8

Liczba głosów: 71

• 560 / 43 / 0

Zjadłem ciastko z olejkiem THC (6 kropli na ciastko, gdzie normalnie po 3 jestem spizgany), do tego zapaliłem spliffa. Najlepsza ziołowa faza mojego życia xd Dużo psychodeli i chillu.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Właśnie ja mam małą psychodele ale za to dużo chillu.Może dlatego że już długi czas jaram ten sam temat?

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Powstaje serial o Timothym Learym. W głównej roli Woody Harrelson

Woody Harrelson oraz Luke Davies łączą siły. Wspólnie tworzą serial „The Most Dangerous Man in America”, oparty na powieści Billa Minutaglio i Stevena L. Davisa o tym samym tytule.
  • 7241 / 713 / 0

@ZieloonyWidmo
Zrób sobie przerwę to wróci psychodelia. :psycho:
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

@UJebany
Jak zrobię przerwę to znowu będę pił alkohol w ciągach.Dlatego poczekam do piątku już 2 tygodnie nie pije.Chociaż wiem że przerwę muszę sobie zrobić.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0

Przeszedłem na waporyzacje i uuu....ale jedna odmierzona "lufka" podziałała, "poziom THC sprawdź po oczach" oczy zadźgane, podczas gdy temat jest średniej jakości i najciekawsze, że po spaleniu identycznej ilości oczy tylko lekko zaczerwienione:)
  • 574 / 23 / 0

Zmień palenie a nie jakaś 'przerwa'
  • 6819 / 743 / 0

Dziś kupiłem piątaka tematu o nazwie White Russian za 150 zł (od nowo poznanego farmera ze wsi). Cena taka, bo łącznie kupiliśmy 20 g.
Wygląda i pachnie zachęcająco. Bardzo jasne i dość zbite kwiatki o ziemistym zapachu i kształcie małych kalafiorów. Jeszcze nie próbowałem, ale zapowiada się naprawdę solidnie.
Do tego dostałem od groma nasion regularnych - chłop miał tego cały 1L słoik i usypał ze 100 sztuk. Niestety znowu jeden wielki miks nieznanych odmian (pytałem, co tam może być, ale gość tylko machnął ręką i powiedział, że dużo by wymieniać).
  • 1257 / 98 / 0

Zawsze możesz porobić jakieś ciekawe krzyżówki :)

White Russian klasyk, zaraz obok AK47 od Serious Seeds. Ja dostałem sampla (5g %-D) od znajomego z jego ubiegłorocznego outa (jakiś noname). Jest tak kurewsko zbite (piątka wygląda jak trójka max), że jestem w szoku, że to nie wyszło spod lampy, a spod polskiego słońca. Poza tym to bardzo mocna indica.
  • 395 / 19 / 0

Kto uwielba sluchac swojej muzyki po paleniu mj :liść: :zombie: ? Dla mnie to nie ma nic lepszego niz objarac sie z najlepszymi ziomkami+nuty ulubione leca w tle i moze jakies piwko do tego i raj na ziemii %-D .
  • 440 / 32 / 0

Pytanie kto NIE lubi słuchać muzyczki po paleniu :v Zawsze gdy jestem już fajnie objarany i siedzimy w aucie to ziomek puszcza takie konkretne nutki że dosłownie się rozpływam na siedzeniu haha. Najlepsze palenia to jak jest się z gronem ulubionych osób w najlepszym klimacie ")
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata