Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

46%
1.Cały czas.
32
9%
2.raz w tygodniu.
6
16%
3.Jaram i miksuję
11
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
4
13%
5.raz w miesiącu.
9
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
7

Liczba głosów: 69

• 560 / 43 / 0

Zjadłem ciastko z olejkiem THC (6 kropli na ciastko, gdzie normalnie po 3 jestem spizgany), do tego zapaliłem spliffa. Najlepsza ziołowa faza mojego życia xd Dużo psychodeli i chillu.
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Właśnie ja mam małą psychodele ale za to dużo chillu.Może dlatego że już długi czas jaram ten sam temat?

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Zerwał pasy, wyważył drzwi, wyskoczył przez okno. W pościg ruszył lekarz

Zatruty dopalaczami, chory na schizofrenię pacjent próbował uciec z łódzkiej kliniki. Hospitalizowany na oddziale toksykologii mężczyzna zerwał pasy, wyważył drzwi i wyskoczył przez okno.
  • 7241 / 713 / 0

@ZieloonyWidmo
Zrób sobie przerwę to wróci psychodelia. :psycho:
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

@UJebany
Jak zrobię przerwę to znowu będę pił alkohol w ciągach.Dlatego poczekam do piątku już 2 tygodnie nie pije.Chociaż wiem że przerwę muszę sobie zrobić.
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0

Przeszedłem na waporyzacje i uuu....ale jedna odmierzona "lufka" podziałała, "poziom THC sprawdź po oczach" oczy zadźgane, podczas gdy temat jest średniej jakości i najciekawsze, że po spaleniu identycznej ilości oczy tylko lekko zaczerwienione:)
  • 574 / 23 / 0

Zmień palenie a nie jakaś 'przerwa'
  • 6815 / 743 / 0

Dziś kupiłem piątaka tematu o nazwie White Russian za 150 zł (od nowo poznanego farmera ze wsi). Cena taka, bo łącznie kupiliśmy 20 g.
Wygląda i pachnie zachęcająco. Bardzo jasne i dość zbite kwiatki o ziemistym zapachu i kształcie małych kalafiorów. Jeszcze nie próbowałem, ale zapowiada się naprawdę solidnie.
Do tego dostałem od groma nasion regularnych - chłop miał tego cały 1L słoik i usypał ze 100 sztuk. Niestety znowu jeden wielki miks nieznanych odmian (pytałem, co tam może być, ale gość tylko machnął ręką i powiedział, że dużo by wymieniać).
  • 1257 / 98 / 0

Zawsze możesz porobić jakieś ciekawe krzyżówki :)

White Russian klasyk, zaraz obok AK47 od Serious Seeds. Ja dostałem sampla (5g %-D) od znajomego z jego ubiegłorocznego outa (jakiś noname). Jest tak kurewsko zbite (piątka wygląda jak trójka max), że jestem w szoku, że to nie wyszło spod lampy, a spod polskiego słońca. Poza tym to bardzo mocna indica.
  • 394 / 19 / 0

Kto uwielba sluchac swojej muzyki po paleniu mj :liść: :zombie: ? Dla mnie to nie ma nic lepszego niz objarac sie z najlepszymi ziomkami+nuty ulubione leca w tle i moze jakies piwko do tego i raj na ziemii %-D .
  • 440 / 32 / 0

Pytanie kto NIE lubi słuchać muzyczki po paleniu :v Zawsze gdy jestem już fajnie objarany i siedzimy w aucie to ziomek puszcza takie konkretne nutki że dosłownie się rozpływam na siedzeniu haha. Najlepsze palenia to jak jest się z gronem ulubionych osób w najlepszym klimacie ")
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata