Aplikacja „hyperreal.info - talk” na Androida

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 4 / / 0

Jak chcę cokolwiek napisać to pojawia się komunikat że żądany temat nie istnieje czy coś w tym stylu. Da się to naprawić?
  • 40 / 5 / 0

Faktycznie taki (wprowadzający w błąd) komunikat występuje w określonej sytuacji - Twoje posty trafiają do akceptacji przez moderacje i dopiero są publikowane (dlaczego tak jest przeczytasz więcej w regulaminie forum) i to jest przyczyną że dostajesz od aplikacji taki komunikat jak opisałeś.

BTW warto poprawić ten drobny bug bo użytkownicy dostając go i nie wiedzac o co kaman - najczęściej próbują wrzucić posta jeszcze i w efekcie moderatorzy mają więcej roboty

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Nielegalny import polskich leków do Czech. Wpadł przemytnik

32-letni mieszkaniec regionu jesenickiego usłyszał zarzuty wyrabiania i sprzedaży narkotyków z lekarstw sprowadzanych z Polski - informuje rzecznik czeskiej policji w Jeseniku, por. Tereza Neubaerova.
  • 108 / 7 / 0

Bug - wpisuję w duckduckgo np. hasło "crack hyperreal". Wyświetla się wątek, strona X i klikając go otwiera się zainstalowana apka HR, ale nie otwiera ona wybranego wątka.
  • 806 / 7 / 112

Musiałabym znać dokładnie nazwę wątku, aby się ustosunkować do błędu
  • 74 / 7 / 0

Złota łopata, no ale jest problem z apką a tyle co zacząłem używać kilka dni temu.

Zawsze hak odpisuje komuś w jakimś temacie otrzymuję komunikat
"Wybrany temat nie istnieje"
Posty czasem się dodają, czasem nie.
  • 806 / 7 / 112

Patrz trzy wpisy wyżej.
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 18 / 0

Mam problem z powiadomieniami. Android. Wcześniej śmigały, teraz nic mi się nie wyświetla. Odinstalowałam apkę, zainstalowałam na nowo. Wymusiłam zatrzymanie, usunęłam pamięć podręczną i dane. Włączyłam wszystkie możliwe opcje zarówno z poziomu aplikacji jak i ustawień telefonu. Wersja EMUI 8.0.0.143, wyświetla mi się brak bieżących aktualizacji. Ktoś też tak ma? Nie dostaję powiadomień o pw i nowych postach w subskrybowanych wątkach, co trochę mnie wkurwia.
  • 74 / 7 / 0

[mention]dzojov[/mention] masz pozaznaczane?

Tu android 7.0 EMUI 5.0 i działa wszystko.
Screenshot_20190724-215116.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 18 / 0

@PumBaToR mam pozaznaczane wszystko. Z poziomu ustawień tel też... Coś się zjebało, nie wiem co. Wyłączyłam nawet monity o dużym zużyciu baterii i inne tego typu bzdety.
  • 806 / 7 / 112

android jest pojebany, szczególnie te nowe, jeśli chodzi o zarządzanie prądem - wiele aplikacji ma problemy z przebiciem się przez blokady :(
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata