Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 6830 / 629 / 0

@hydroo
Jedynie co Tobie mogę podpowiedzieć to, ze dostałeś od ciotki, babki, brata alpre i Ci pomogło.Tylko nie mów alprazolam tylko np ``abofobam``.Przekręć nazwę, żeby nie wyszło, ze jesteś w temacie.Powinno przejść. :patrzy:

Powodzenia.
  • 31 / / 0

Dzisiaj jak sprzątałem na placebo od persenu znalazłem trzy tabletki alprazolamu po 0,25mg, musiały zostać mi po tym jak odstawiałem cold turkey w lato. Myślicie że 0,75mg dobrze zadziała jako podkład, gdybym źle się poczuł ostro porobiony po alkoholu? Czasem łapią mnie lęki i sam nie wiem z czego irytacja wewnątrz siebie po paru godzinach od ostrego picia. Czy taka dawka wrzucona po pijaku spowoduje urwany film? Jeśli tak, to czym się ratujecie w takich sytuacjach?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Para emerytów z Australii otrzymała podejrzaną przesyłkę

Starsza para w Australii otrzymała źle zaadresowaną paczkę zawierającą metamfetaminę. Jej wartość oszacowano na 7 mln USD.
  • 440 / 32 / 0

Zależy ile będziesz pić. Ja kiedyś po dość ładnej ilości alkoholu wrzuciłem sobie dla 'fanu' 0.25mg alpry. Nosz kurwa takie akcje odjebalem że głowa mała. Na końcu piękny zgonik i dopiero po jakichś +/- 13 godzinach obudziłem się w miarę ogarnięty z cudownym kacem :zły:
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0

Bo alpre się je na kacu a nie przed. Pijąc i jedząc alprę nie tylko zrywasz film, ale rozwalasz sobie flaki.
  • 18 / / 0

11 lutego 2019raito_ pisze:
Dzisiaj jak sprzątałem na placebo od persenu znalazłem trzy tabletki alprazolamu po 0,25mg, musiały zostać mi po tym jak odstawiałem cold turkey w lato. Myślicie że 0,75mg dobrze zadziała jako podkład, gdybym źle się poczuł ostro porobiony po alkoholu? Czasem łapią mnie lęki i sam nie wiem z czego irytacja wewnątrz siebie po paru godzinach od ostrego picia. Czy taka dawka wrzucona po pijaku spowoduje urwany film? Jeśli tak, to czym się ratujecie w takich sytuacjach?
Możesz spróbować może sie udać. Ja tyle zjadłem i wyjebałem może wódki i nic sie nie stało nawet senny nie byłem a mam zerową tolerke praktycznie. Zależy od człowieka troche ryzyka jest zależy też ile alkoholu nazywasz ostrym porobieniem też mniej alpra działa amnezyjnie/sedacyjnie jak ma sie dobrą głowe do picia zauważyłem. Ale też każdy inaczej może reagować.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Benzo z większa ilością alko to kurewsko zły pomysł. Predzej jakby porobila Cię mj to mógłbyś zarzucić czy inny psychodelik ale do alko lepiej nie dorzucaj :D
  • 31 / / 0

A jak to rozplanować w przypadku palenia? Zarzucić przed, czy w momencie jak zacznie mnie łapać krzywa faza? Nie ukrywam, że czasem zamiast picia chciałbym sobie zapalić, ale dwa razy podczas choroby złapała mnie taka schiza, że wciąż czuję lęk do tego, a przed chorowaniem potrafiłem sam palić w domu i czasem wkręcały mi się różne fazy typu "o kurwa, chyba straciłem słuch", ale zawsze się z tego śmiałem, a nie łapałem napady lęku.

W sumie kiedyś jeszcze też zanim złapały mnie lęki to dla funu zarzuciłem 1mg alpry, pomyślałem sobie, że nie kopie i po jakimś czasie ostro się najebałem, a jedyny problem jaki wystąpił to ogromna senność już pod koniec imprezy - cóż, benzo zaczyna się chyba doceniać dopiero jak zacznie się chorować na łeb;p
  • 8 / / 0

Witajcie. Proszę o pomoc. Zacząłem brać hydroxyzyne dwa tygodnie temu jako doraźny lek usypiający, po kilku dniach przestała działać usypiająco więc zwiększyłem dawkę. Nie pomogło więc wróciłem do poprzedniej(25mg). Spać jak nie mogłem tak nie mogę a skończyły się ferie i nie jestem w stanie wstać po tym przed 10. Muszę jechać dzisiaj do lekarza żeby przepisał mi coś nasennego. Tylko nie wiem co. Jakieś benzo? Jak macie jakieś pomysły i rady będę bardzo wdzięczny. Muszę dostać coś co pozwoli mi zasnąć normalnie a nie o 3 nad ranem i potem pozwoli normalnie wstać.
  • 719 / 163 / 0

Melatonina, nie kombinuj z lekami nasennymi bo to tylko maskowanie problemu i dawki będą rosnąć a ty nie będziesz mógł i tak bez nich spać. Benzo jako lek nasenny to zły pomysł.
  • 70 / 1 / 0

jak to jest że po przerobieniu różnych ilości benzo, w ciagach nie w ciagach z alkoholem ze stymulantami i w ogóle w przeróżnych ilościach i kombinacjach nigdy nie urwał mi się film? Zawsze wszystko elegancko pamietam a i nawet do spania mocno mnie nigdy nie brało
Benzo legit bo z apteki a znajomych powyginanych trzeba było nosić i nawet 3 dni nic nie pamiętali XD
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 81 uczestników Wejdź na czata