DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 455 / 18 / 0

fluoksetyna plus DMT
Nie wiem czy to przez fluo czy DMT ale podczas tripa powykręcało ręce, ciało i ponapinało mi mięśnie. Podroż była ciężka jednak bardzo ciekawa. Chce za jakis czas powtórzyć to doświadczenie zastanawiam się tylko czy efekt spinania mięśni powinien mnie niepokoić.
Od samej fluo też odczuwam napięte mięśnie, ale nie w takim stopniu jak podczas tripu.
  • 5 / / 0

Takie pytanie towarzyszy mi schizofrenia i zastanawiam się nad DMT, czy aby się nie pogorszy stan po użyciu czy wręcz przeciwnie.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Lekarz zapisał 4-latkowi marihuanę. Stracił licencję

Doktor William Eidelmann z Kalifornii stracił licencję, a wszystko przez receptę, którą wystawił.
  • 322 / 28 / 0

Wybij sobie z głowy generalnie psychodeliki a co dopiero DMT.
  • 22 / 5 / 0

11 lutego 201911pinkpanter pisze:
Takie pytanie towarzyszy mi schizofrenia i zastanawiam się nad DMT, czy aby się nie pogorszy stan po użyciu czy wręcz przeciwnie.
To jak bardzo głupi jest to pomysł zależy od nasilenia twojej choroby, ale generalnie - może być nieciekawie.
  • 5 / / 0

06 stycznia 2019cozagosciu pisze:
Chcialbym jeszcze zapytac czy 150 za 0,5g changi to dobra cena, raczej legit zrodlo, ale zawsze lepiej sie upewnic.
150 dosyć drogo, ja się spotkałem tylko z ceną 50zł/0,25g, ale może mieszkasz w jakiejś bogatszej części kraju. Co do rad, przeczytaj posty warchluda i pogoogluj trochę. Dobrze byłoby, jakbyś spytał źródło jaka jest procentowa zawartość DMT w tej chandze i na tej podstawie obliczył sobie dawkę, ale w każdym razie nie przekraczaj 0,25g. Ja spaliłem równą ćwiarę i było nieprzyjemnie, kolega spalił gdzieś do połowy tego i miał świetne przeżycie – generalnie nie działa zasada im więcej tym lepiej, stawiaj na nastawienie i otoczenie.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata