Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 444 Strona 38 z 45
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 10 / / 0


Chciałbym wrócić do paroksetyny i spróbować ponownie.
Czy paro można łączyć z chlorem ?
Rejestracja: 2017
  • 1503 / 314 / 0


można łączyć, jest to połączenie bezpieczne.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
Rejestracja: 2018
  • 117 / 2 / 0


Dla mnie to słaby lek podobnie jak Tisercin. Wcale mnie nie usypia w dawce 200mg. Baa w ogóle nie jestem senny.
Rejestracja: 2017
  • 1503 / 314 / 0


mnie neuroleptyki jakoś tam usypiają, ale jest to gra niewarta świeczki. masa skutków ubocznych, których jest tyle, że za długo by mówić. pomijam też to, że niekiedy jak wstaję po nich z łóżka to mi słabo. trochę ich brałem i mogę powiedzieć, że to jeden wielki syf. oczywiście zależy to też od osoby, ale chyba nie znajdzie się tu nikt to będzie je zachwalał. dlatego zawsze trzeba mieć jakieś benzodiazepiny w zanadrzu. one nie mają skutków ubocznych, a mówi się, że są niebezpieczne. brane z rozwagą są zdrowsze od tych antypsychotyków, których bym się psu bał podać szczerze mówiąc. bardzo słabe leki z reguły, ale jak mówiłem uśpić uśpią. przynajmniej mnie.
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


Mnie uczyli od zachorowania że leki działają dopiero ileś tam dni czy tygodni po rozpoczęciu terapii. Kiedyś ja po chlorprothixenie po prostu spałem, a teraz po wielu treningach neuroleptycznych to dla mnie podstawowy lek w szafce domowej po który sięgam z uśmiechem na mordzie. Dalej zdaża mi się usnąć po większej ilości, mówię tu o około 200mg, ale czuję efekty terapii tym lekiem., nawet jak stosuję, czy też zwłaszcza w dzień doraznie.
Rejestracja: 2009
  • 619 / 30 / 0


Nic dodać nic ująć, jeszcze + taki tego neuro że jest skuteczny chociaż stary i spokojnie można zastąpić nim benzo tak samo jak ma się ich mało. W szafce na leki zawsze na stanie.
Rejestracja: 2018
  • 983 / 140 / 0


:tabletki: Opakowanie pięćdziesiątek jest refundowane za kilka złoty, a 100% kilkanaście. Problem w tym że na receptę jest ten specyfik.
Rejestracja: 2010
  • 606 / 56 / 22


U mnie bez :D
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 848 / 155 / 0


Weź sobie odpuść tą dobroczynność bo jeszcze narobisz sobie problemów. Obrót lekami na receptę jest karalny, nie ważne czy sprzedajesz czy oddajesz za friko.
Rejestracja: 2011
  • 1894 / 634 / 0


Ile chlora na sen przyjąć, jak nigdy nie brałem jeszcze? Biorę duloksetynę 120mg/d i propranolol 30mg/d. Odstawka mj, problem z zasypianiem, 1000 myśli, scenariuszy i bałagan straszny we łbie przed snem. Pogorszenie stanu psychicznego w ostatnim czasie, rozjebany zegar biologiczny. Chcę uregulować sen bym usypiał ok 23 i wstawał ok 6-7. Proszę o konkretne odpowiedzi na pytania które zadałem, bez moralizatorstwa i zbędnego pierdolenia.
Posty: 444 Strona 38 z 45
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości