2-FDCK, 2-FK, 2-Fl-2'-Oxo-PCM; 2-Fluorodeschloroketamina

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 634 / 66 / 0

03 lutego 2019janosik1358 pisze:

Weźcie mi to opiszcie jak możecie.
Nie możemy, wtf, gościu. Większość informacji masz stronę wcześniej. Nie czytałeś tego wątku, to drag dla inteligentnych. Wracaj do BK.
  • 223 / 14 / 0

duckduckgo nie boli.
https://psychonautwiki.org/wiki/2-Fluor ... roketamine

Jest to w jakiś sposób zbliżone do MXE chodzi mi o to pluszowe ciepełko na fazie czy bardziej chłód i mrok?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Nielegalna substancja w płynie czyszczącym do drukarek

Funkcjonariusze opolskiej KAS podczas rutynowej kontroli towarów zgłoszonych do odprawy celnej zwrócili uwagę na podejrzaną przesyłkę z Tajwanu skierowaną do opolskiego przedsiębiorcy, zawierającą tusz oraz środek czyszczący do drukarek.
  • 634 / 66 / 0

Mrok ale ciepły. Hmm letni. I trochę pluszu.
  • 196 / 13 / 0

Legal w Polsce? Ile domięśniowo na start?
  • 69 / 6 / 0

Z braku lepszych opcji, leci do mnie gram fdck. :-( Jestem raczej prosta humanistka, zadna tam chemiczka, stad moje pytanie: czy gram fdck moge rozpuscic w 50ml wody destylowanej i wtedy kulturalnie dawkowac sobie i.m. 1ml~20mg? Czy lepiej trzymac proch i roztwor do iniekcji robic na biezaco?
  • 1139 / 174 / 7

W Polsce dalej legal jak rozumiem (?). Jak wygląda sprawa mixowania tego z psychodelikami? Głównie chodzi mi tu o lizerki i miprocynę.
  • 634 / 66 / 0

Oj nie pukaj tego proszę. Towar jest żulty i zanieczyszczony. Ale ma moc, i setka przez nos wchodzi już po 6 minutach.
Jednak muszę zaznaczyć jedna uwagę jeśli MXE jest pluszowym misiem, to 2fdck jest mokrym pluszowym misiem. Niby fajne ale takie sami wiecie. Co ja pisze ale bania. A to po nie calejnsetce.
Jako arycykloheksamina oceniam ją na 3/10 ale jako narkotyk spośród wszystkich 8,9/10

Naprawdę dobra sprawa jak macie do powypelniania pity i urzędowe sprawy, jedna działka i jesteście tak samo otępiali jak ci pracownicy, fajnie się z nimi dzięki temu dogaduje, a po za tym fajna przygoda. Teraz czekam w kolejce po zaświadczenie na ulgowe bilety za mną stoi baron narkotykowy z roda a przedemancypacyjna jakaś babcia-zombie. Ma ze 300 lat na oko.
  • 309 / 16 / 0

11 lutego 2019502ice9 pisze:
Głównie chodzi mi tu o lizerki i miprocynę.
Legalne. Jadłem z mipro wyszło pięknie ;-) kolejne próby planuję właśnie z lizerami. W dziale miksy napisałem więcej.
04 lutego 2019jerzydudek pisze:
Czy lepiej trzymac proch i roztwor do iniekcji robic na biezaco?
Jeśli masz choć odrobinę zanieczyszczony sort to nie pukaj jak już pisano. Lepiej zapodać rektalnie taki roztwór, ale o jego stabilności możemy gdybać tylko.
  • 1554 / 39 / 0

19 marca 2017QumilanceR pisze:
Szkoda. Ciekawe jak znieczula oryginał ketaminy :) To musi byc napewno inna bajka znieczulająca, bo moj Ziomek napierdalał i mi mówił troszke na ten temat, ale dobrze mowisz. Ta Grupa Substancji chyba nie jest dla mnie, ale kurwa mac kusi mnie to 2-FDCK/ 2-Fluorodeschloroketamine. Moze se to ogarne i zaczne od bardzo niskich dawek progowych i moze 2-FDCK okaze sie w huj lepsze niz to 2-oxo-PCM. Wydaje mi sie, ze 2-FDCK jest drugie najlepsze po ketaminie. Zobaczymy :)
Ja tak robie aktualnie z mj I miałem tak na początku z DXM.
Pierwszwe tripy efekty cie przerażają bo wszystko jest zupełnie inaczej, później się przyzwyczajasz I jest fajnie : D
  • 223 / 14 / 0

Ile tego potrzeba żeby wpaść w dziurę?
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata