Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 3 / / 0

Siema, mam pytanie do was, bardziej doświadczonych. Biorę pręgę na plecy , dawka wielka 600mg dziennie. Niestety, jestem teraz w ciągu fetowym. Już mam serdecznie dość, muszę przerwać. Czy uważacie, że jak wciągnę pręgę, zjazd choć trochę odpuści?
  • 4043 / 487 / 11

Śmiało możesz walić fetę.
Sprawdzałem na sobie, trochę zmniejszy zjazd na pewno.
Dobrze się łącza razem.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Rząd Zimbabwe zatwierdził pierwszą krajową uprawę medycznej marihuany

Rząd Zimbabwe zatwierdził plany dotyczące powstania pierwszej w kraju uprawy marihuany do celów medycznych.
  • 15 / / 0

Mało znalazłam jakichkolwiek danych/opinii na temat miksów pregi z MDMA. Ktoś/coś?
  • 4043 / 487 / 11

Mixowałem.
Nic mi nie było, trochę przymuli emkę.
  • 186 / 29 / 0

Mi też się wydaje, że pregabalina trochę wytłumia MDMA, faza jest łagodniejsza, a i czystsza.
Brana była piguła z około 160-180mg MDMA + 300mg pregabaliny.
  • 36 / 1 / 0

Co się czuje po połączeniu z modafinilem/Adrafinilem?
  • 7137 / 676 / 0

@hubii
Poczujesz stymulacje, nie taka jak po stimsach, ale coś w tym stylu.
  • 36 / 1 / 0

@UJebany Jest super, ale tolerka sie pewnie zrobi niedługo.
Nie ma tej noradrenalinowej stymulacji (szybsze bicie serca itp.) i coś głodny jestem bardziej chyba %-D

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 24 / 1 / 0

Trazodon bedzie dobry do pregy(150mg) aby troche zniwelowac uboki seksualne, bardziej chodzi o polepszenie erekcji ?
  • 3 / / 0

Pregabalina plus 3cmc dały mi omamy wzrokowe. Najpierw wziąłem 300mg pregaby aby po ok. 4h spożyć 150 - 200mg 3cmc plus 3 podobne dorzutki co jakies 1,5h. O ile gdy było jeszcze jasno na dworze to widziałem tylko jakieś błyski oraz kontury postaci kątem oka. Gdy się ściemniło a ja byłem już dobrze zrobiony po 2 szczurach i przebywałem na jakimś odludziu to w oczach zaczął sie niezły meksyk.
Litery w telefonie zmieniały się nagle z czarnych na brązowe, widziałem i rzekłbym czułem jak przechodzą obok mnie ludzie, pojawiały sie nieistniejące przedmioty, budynki. Ogólnie to sytuacje te działy się przy bardzo słabym świetle, gdy świeciły latarnie intensywność tych doznań była o wiele mniejsza. Znałem to miejsce, więc nie miałem problemu odróżnić co jest fikcją a co rzeczywistością. Całość była dosyć przyjemna, nie czułem prawie w ogóle leku związanego z tym. Muszę nadmienić, że kilka dni wcześniej przerobiłem jakieś 2g trójeczki.
Z miksów to próbowałem jeszcze w tej samej dawce pregaby połączenie z marihuaną i wydaje mi się że wzmacnia całkiem mocno działanie trawy. Faza jest bardziej euforyczna, kreatywna. Raz zdarzyło mi się do takiego mixu wrzucić jeszcze ok. 400mg kody w kolejności prega>koda>THC jednak nie polecam tego połączenia bo nieźle mnie zmulilo, obraz drgał i ogólnie za mocno.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata