Pregabalina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 3 / / 0

Siema, mam pytanie do was, bardziej doświadczonych. Biorę pręgę na plecy , dawka wielka 600mg dziennie. Niestety, jestem teraz w ciągu fetowym. Już mam serdecznie dość, muszę przerwać. Czy uważacie, że jak wciągnę pręgę, zjazd choć trochę odpuści?
Użytkownik zbanowany
  • 3728 / 390 / 9

Śmiało możesz walić fetę.
Sprawdzałem na sobie, trochę zmniejszy zjazd na pewno.
Dobrze się łącza razem.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Duża ilość narkotyków na własny użytek z powodu uzależnienia

Co, gdy oskarżony wyjaśniał, że dziennie zużywał około 15 gram narkotyku, a zabezpieczone ilości stanowić miały zapas dla niego samego?
  • 12 / / 0

Mało znalazłam jakichkolwiek danych/opinii na temat miksów pregi z MDMA. Ktoś/coś?
Użytkownik zbanowany
  • 3728 / 390 / 9

Mixowałem.
Nic mi nie było, trochę przymuli emkę.
  • 126 / 14 / 0

Mi też się wydaje, że pregabalina trochę wytłumia MDMA, faza jest łagodniejsza, a i czystsza.
Brana była piguła z około 160-180mg MDMA + 300mg pregabaliny.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata