Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 2 / / 0

Nie mogę zalogować się do Narkopedii
  • 798 / 7 / 104

Niezbędne posiadanie minimum 1 posta na liczniku.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Park berliński wyznacza „różowe strefy” dla handlarzy narkotyków.

Fiasko wielokrotnych prób usunięcia dilerów z Görlitzer Park w Kreuzbergu poskutkowały ciekawym posunięciem ze strony zarządcy parku.
  • 710 / 97 / 0

(jeśli to zły temat to proszę o przeniesienie)
Jak można zmienić nazwę użytkownika? W panelu zarządzania kontem niestety się nie da, wiele ustawień można edytować ale tego nie. Trzeba napisać do administratora czy istnieje inny sposób?
  • 800 / 98 / 0

W dalszym ciągu nie działa mi czat.
Może mi ktoś jeszcze raz spróbować podesłać PMkę z wyjaśnieniem, co i jak.
@eth0 bodajże kiedyś mi pomagał, ale nic z tego nie wyszło [eth0, to byłeś Ty, nie?]
Może tym razem się uda. Chociaż wtedy doszliśmy do wniosku, że to raczej nie moja wina.
  • 968 / 178 / 2

Ja już tam nie wchodzę od jakiegoś czasu, ale z tego co widzę to teraz jest jakaś ogólna awaria serwera i nikomu nie działa czat.
@Ivival

A wtedy napisałem Ci, żebyś spróbowała usunąć ciasteczka z przeglądarki dla domeny hyperreal.info i hyper.wtf i potem logujesz się na czat przez login ivival@hyper.wtf wybierając "hyper.wtf Matrix ID" (hasło normalnie jak do forum)
  • 798 / 7 / 104

Wszystko jest w FAQ, wraz z obrazkami
  • 5028 / 186 / 8

05 lutego 2019502ice9 pisze:
Jak można zmienić nazwę użytkownika?
Trzeba napisać do administratora, aby tak się stało. Proszę spojrzeć do pierwszego posta w tym wątku.
  • 18 / / 0

Mialem jakis czas temu dostep do dzialu sprzedawcy teraz mi zniknął. Jest ktoś kto mi to może na szybko ogarnąć?
  • 710 / 97 / 0

@surveilled dzięki wielkie, chyba kiedyś próbowałem priva napisać, ale nie wiem czy doszedł. Dzięki wielkie za pomoc :)

WaWe2

• / / 0

Witam,
Bardzo prosiłbym o przywrócenie działania mojego konta o nicku WaWe.
Z góry dziękuję.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata