Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 973 / 129 / 6

A znacie jakieś sposoby na zwiększenie zawartości LSA przy własnej uprawie wilca? Czy jeśli nasiona z których to wysiałem działały na granicy placebo w dawce 10g to da się warunkami środowiskowymi zmotywować roślinę do produkcji większej ilości substancji psychodelicznych? Wiem że np. nacinanie liści zwiększa produkcję DMT w mozdze trzcinowatej, znacie podobne sposoby na wilca?
  • 53 / 6 / 0

26 kwietnia 2018puszcza pisze:
Co w tym sezonie jest aktywne? Bo z tego co widzę, u sprawdzonego źródła - magicznego sklepu ogrodniczego - już wilca nie ma.
Blue star, !nie heavenly! firmy L. Kupiłem niedawno 10g w hipermarkecie. Wyrosły naprawdę ładnie ale troche mało ;] Muszę posadzić następnym razem 20g. W smaku bez ekstrakcji nawet dobre, bez :kotz:. Do jogurtu jako musli na wieczór na pewno zasmakuje

Podobno Rekwiaty są najlepsze i dobra jest też firma Polan ale tu tylko Heavenly Blue. Niebawem zasieję Polany i na pewno dam znać.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Przyszła z kontrabandą na widzenie. Teraz w więzieniu może zostać na dłużej

Próbowała wnieść 1,85 grama suszu, zawierającego THC i 2,35 grama cosia, prawdopodobnie barbituranów.
  • 29 / 4 / 0

Ja nie widzę za bardzo nasion tych marek. Czy sezon się skończył?
  • 7 / 1 / 0

Właśnie, jak teraz wygląda dostępność nasion i które są realnie aktywne ,oprócz Rekwiatów?
  • 20 / 5 / 0

Legutki Blue Star i Heavenly Blue zamawiane 2 miesiące temu są, niestety, zupełnie nieaktywne
  • 105 / 4 / 0

Polan jest OK?
  • 1 / / 0

Co najlepszego na zniwelowanie odruchów wymiotnych? Aviomarin, imbir (może być w proszku?) czy coś jeszcze innego?
Korzystał ktoś rano czy opłaca się tylko wieczorem, gdy jest już ciemno?
Zakupiłem 50g nasionek i przymierzam się do pierwszego użycia, chcę przygotować się na 100%.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata