2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 965 Strona 95 z 97
Rejestracja: 2010
  • 378 / 25 / 0


To miałeś gówno nie 2cb pewnie.

Blu

Rejestracja: 2007
  • 2923 / 159 / 0


Małe dawki potrafią tak zadziałać. U mnie wizuale zaczynały się od 30-35mg dopiero.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Handel dopalaczami. Będzie co najmniej 20 tys. zł kary dla dilera

Małgorzata Niemczyk, łódzka posłanka PO przedstawi w Sejmie projekt zmian w ustawie dotyczącej handlu dopalaczami.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0


Raz miałem styczność z 2C-B. Dostałem kilka lat temu od dilla pigułę, on sam "nie wiedział na czym". Był to żółty superman, jak się okazało 2 cb.
Faza bardzo podobna do MDMA, nie wiem ile siedziało w tym kole, ale wizuale już miałem (zakrzywienie obrazu, rozmywający się obraz).
Coś jak MDMA, ale mocniej.
Wycisk serotoniny jak w sokowirówce.
Rejestracja: 2017
  • 13 / / 0


Posiadam pillsy (złote szampany), nabyłem je rok temu, a może nawet więcej.
Z tego co się dowiedziałem wynika, że ta grupa fenylek jest dość stabilna.
Czy mogłyby one poleżeć nieco dłużej?
Trzymał ktoś z Was tę substancję tak długo?
Trzymane są w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym bez dostępu powietrza i światła.
Rejestracja: 2006
  • 30 / 3 / 0


Ja trzymam w prochu już od 3 lat i ciągle działa.
Rejestracja: 2010
  • 2971 / 77 / 0


31 stycznia 2019DjBushek pisze:
po pillu 20mg niby zadnych wizuali jedynie ciezka glowa pelna rozkmin, na ciele troche uczucie jakbym byl chory, taka jakby goraczka i nudnosci, myslalem ze bedzie jakies minimalne podobienstwo do MDMA ale sie zawiodlem
Sorry, ale nie brzmi to jak 2C-B ;) po 20mg nie ma mowy, żeby nie było wizuali.

Ja łapię bardzo introwertyczny nastrój po 2C-B. Nie nadaje się to na imprezę, chyba, że bardzo kameralną. Powyżej ~16-18mg zaczyna się też psychodela po 2C-B, której nie lubię, bo jest chaotyczna. Poniżej tej dawki jest OK, wyjątkowe poczucie ciała (na każdej dawce), jakby zaburzające błędnik wahadło, 2C-B stało się ulubioną substancją do tańczenia <3 Wow, za każdym razem. Czy to się może znudzić?

Znajomi też dzielą się na tych, którzy łapią introwertyczny nastrój po 2C-B oraz na tych, na których 2C-B działa jak M-ka. U mnie ten introwertyczny nastrój jest paradoksalny - z jednej strony pragnę kontaktu z ludźmi, z drugiej strony całkowicie nie potrafię go przeprowadzić, nie umiem podjąć żadnych decyzji, pasywność i bierność. To wszystko występuje z nowymi ludźmi. Powiedziałbym, że pogłębia jakieś fobie aniżeli je u mnie zrzuca.

Pod kątem afrodyzjakalnym nie próbowałem daleko pójść, ale jest potencjał, i "introwertyczny nastrój" zdaje się nie wpływać na ten potencjał ;)

Bardzo zadowolony byłem z miksu LSD (~75mcg) + 2C-B (~10mg). 2C-B dało to poczucie ciała, na którym mi zależało, a LSD odwaliło resztę roboty, czyli u mnie prospołeczność.

Także znajomi, na których źle działa M-ka z reguły dobrze wypowiadają się o 2C-B, preferując je. Sporym plusem jest też to, że można 2C-B dorzucać czy jeść co tydzień. Nie ma zjazdu jak po MDMA, ani nie jest 2C-B neurotoksyczne. O tolerancji można mówić co najwyżej w kontekście znudzenia się dragiem, a na to nie jest odporny żaden drag.
Rejestracja: 2017
  • 13 / / 0


U mnie już przy ~10mg oralnie są wyraźne efekty, a 20mg to konkret fazka, nie wspominając o sniffie, który potrafi być nazbyt agresywny na wejściu.
Rejestracja: 2005
  • 3098 / 232 / 0


Ja się nie zgodzę że 2cb sie na impreze nie nadaje. Bardzo sie nadaje. Byłem na techno z Chaotką, Miss Take i innymi znajomymi i była miazga. Ale faktycznie było kameralnie bo tylko nasza ekipa była hehehe
Rejestracja: 2011
  • 45 / 4 / 0


Wiem, że bylo już wspominane, ale bez szczegółów. Mam 2cb, ale chcę zrobić flippa z MDMA, jednak z powodów niezależnych ode mnie nie w zalecanej kolejnosci, tzn. MDMA i po kilku godz. 2cb. Musze najpierw 2cb a dopiero potem, tzn. po 2-3 godz. MDMA. Czy ktos kto próbował może opisać czy w ogóle warto coś takiego robić i jakich się można spodziewac efektów. Planowane dawki to 25 mg 2cb z towarzystwem i później 100 mg MDMA już tylko z koleżanką.
Rejestracja: 2017
  • 13 / / 0


Kiedyś u znajomego przyjąłem jakąś śmieszną ilość zdrapaną z samary, szacuje, że było tam 5-10mg nie więcej.. było już troche wypite, nawet nie liczyłem na to, że cokolwiek podziała.
Wciągnąłem owe ochłapy po czym położyłem się na łóżko, po niespełna 2-3 minutach wyrwało mnie z kapci, mega euforia połączona wraz ze stymulacją, ziomal zapuścił mi jakieś house’y i coś tam zacząłem się ruszać, pamiętam, że mówiłem wtedy, że fajnie byłoby teraz być gdzieś na imprezie z dobrą muzyką elektroniczną, tak więc przy takich dawkach myślę, że jak najbardziej nadaje się na imprezę.
Swoją drogą tak narodził się mój pierwszy raz z tą substancją. :mniam:
Posty: 965 Strona 95 z 97
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości