Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 1894 / 307 / 2

@zioloziolo hydromorfon to mokry sen opiowraków, bardzo chciałbym spróbować. Jedyna opcja to dark markety, ja z nich nie korzystam akurat, bo aż takiej potrzeby nie mam, ale jeśli miałbym trochę wolnego siana, zamówiłbym palladin czy inny dilaudid.

Druga opcja to znajomy Niemiec, który ma dostęp, ale raz czytałem że na zachodzie ciężko o bibuły na mocne opio, innym razem czytałem że nie jest źle i można coś wyrwać, no tak czy inaczej trzeba by mieć naprawdę dobrą podkładkę na mocny ból.
  • 76 / 2 / 0

jak to pukać?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Dzięki żnińskim policjantom ponad 10 kg narkotyków nie trafi na rynek

W miniony piątek (6.09.19) sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu trzech mężczyzn z powiatu bydgoskiego i inowrocławskiego za uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków.
  • 308 / 13 / 0

Napisz cos wiecej jaki masz lek .tolerke masx jak mysle
  • 9 / / 0

Panowie, ktoś tu napisał żeby rozpuścić w wodzie i walić płyn po nosie. Zastanawiam się czy nie można proszku z kapsułki odrazu w ten sposób zaaplikować? Kapsułki 1,3 mg, zero tolerki
  • 277 / 10 / 0

musi być rozpuszczona w wodzie żeby uwolnić 'klepliwość' tabletek.
W USA są bardzo dziwnie robione te tabletki.
  • 9 / / 0

ja mam niemieckie. no ale właśnie tak sie zastanawialem, w kapsulce jest taki granulat i on wyglada jakby sie w ogole nie rozpuszczal, musi uwalniac substancje do roztworu.
  • 353 / 20 / 0

Mam kapsułki z granulkami w środku po 32mg w jednej. Jak ja to mam przerobić do IV? Z kwaskiem jak hel czy jak?
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata