Hydromorfon

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 36 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2017
  • 1632 / 220 / 2


@zioloziolo hydromorfon to mokry sen opiowraków, bardzo chciałbym spróbować. Jedyna opcja to dark markety, ja z nich nie korzystam akurat, bo aż takiej potrzeby nie mam, ale jeśli miałbym trochę wolnego siana, zamówiłbym palladin czy inny dilaudid.

Druga opcja to znajomy Niemiec, który ma dostęp, ale raz czytałem że na zachodzie ciężko o bibuły na mocne opio, innym razem czytałem że nie jest źle i można coś wyrwać, no tak czy inaczej trzeba by mieć naprawdę dobrą podkładkę na mocny ból.
Rejestracja: 2016
  • 56 / 1 / 0


jak to pukać?

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

W torbie podróżnej miał 350 tabletek xtc

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych.
Rejestracja: 2015
  • 274 / 11 / 0


Napisz cos wiecej jaki masz lek .tolerke masx jak mysle
Rejestracja: 2010
  • 8 / / 0


Panowie, ktoś tu napisał żeby rozpuścić w wodzie i walić płyn po nosie. Zastanawiam się czy nie można proszku z kapsułki odrazu w ten sposób zaaplikować? Kapsułki 1,3 mg, zero tolerki
Rejestracja: 2012
  • 241 / 8 / 0


musi być rozpuszczona w wodzie żeby uwolnić 'klepliwość' tabletek.
W USA są bardzo dziwnie robione te tabletki.
Rejestracja: 2010
  • 8 / / 0


ja mam niemieckie. no ale właśnie tak sie zastanawialem, w kapsulce jest taki granulat i on wyglada jakby sie w ogole nie rozpuszczal, musi uwalniac substancje do roztworu.
Posty: 36 Strona 4 z 4
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości