U-47700

Moderator: Opioidy

• 2191 / 276 / 3

02 stycznia 2019EKSUDIPRODZEKTU pisze:
Jak to "na szczęście" kurwa?!
Bo wkurwiają mnie zgony ignoranckich gimbusów i nagonka na ćpanie w mediach.
  • 714 / 64 / 0

@STR88 W sumie ciezko sie nie zgodzic.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

20 gramów niepewności. Od czego zależy wysokość kary za posiadanie narkotyków?

Kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków zależą od tego, w którym miejscu Polski rozstrzygana jest sprawa. TSUE zbada, czy takie rozbieżności nie naruszają unijnego prawa.
  • 2961 / 74 / 0

Zginął ktoś od tego w Polsce? Robię sobie rachunek sumienia.
  • 14 / 2 / 0

@Limitbreaker Owszem. Rzuty z piekła okazały się być śmiertelne, bodaj jakoś pod koniec wakacji 2017.
  • 1066 / 80 / 0

Dużo osób

Ja też prawie trzy razy xD
  • 317 / 54 / 2

Ja się od dawkowania tego specyfiku przez bodajże tydzień (bo na tyle wystarczył mi 1 gram) dostałam tygodniowego skręta. Normalnie bezsenność, zaburzenia termoregulacji mega (zimno mi było i byłam jednocześnie spocona). Pierwsze dwa dni przeleżałam w łóżku, jedząc/pijąc Queal. Zaczęło się w poniedziałek, przy czym w ten sam poniedziałek o pierwszej w nocy obudziłam się, zarzucając ostatnią porcję. O dziewiątej już był skręt full spektrum mocy, rzyganie 5 razy, nawet przerwałam pracę w biurze zwalniając się wcześniej. A że pracę mam taką, że mogę pracować jak chcę, a jak nie to nie, to to nie był problem. Najgorzej że w czwartek (bo miesiąc był wrzesień) miałam egzamin (to znaczy w charakterze klawisza doktora) i pilnować studentów trzeba było. Jak mi w tej koszuli było gorąco, jak po tej sali krokami Lorda Vadera stąpałam :płacz:

Także wszelkiej maści masochistom do wjebania się polecam, przeżycia są naprawdę niezapomniane.
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata