1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 976 / 131 / 0

Podobno 1P się metabolizuje w organizmie do normalnego kwasa. Po wszystkich psychodelikach jest raczej ciężko zasnąć. Główną zaletą 1P jest legalność, więc nie wiem po co ktoś miałby dodawać coś do niego i narażać się na przypał. Bierz spokojnie i miłej jazdy :)
  • 67 / 5 / 0

Pierwszy raz lepiej zarzucic w dzien, czy w nocy?

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.
  • 49 / 3 / 0

Osobiście preferuję zarzucać w dzień, noc mnie jakoś przytłacza i odsypia się trip lepiej w porze nocnej.
  • 56 / 5 / 0

Jeśli chodzi o pierwszy raz to musisz po prostu uwzględnić to jakie s&s będą w dzień i w nocy, gdzie i jak. Jeśli chcesz tripować w domu to w nocy kwas pokazuje pazur w pozytywnym sensie

Re: 1P-LSD

• 972 / 234 / 0

To zależy jak ci się podoba, mi lizergi odpowiadają jedynie jak robi się już ciemno i w nocy.
  • 16 / 1 / 0

30 stycznia 2019jerzydudek pisze:
Pierwszy raz lepiej zarzucic w dzien, czy w nocy?
Ja bym polecał raczej w dzień, lepsze efekty wizualne. A najlepiej to gdzieś na polanie albo w lesie (chociaż ta druga opcja dla niektórych może być schizująca). W każdym razie gdzieś w plenerze.
  • 22 / 1 / 0

Na forum już były teoretyczne dywagacje czy 1p-LSD oraz inne analogi rozkładają się po zażyciu do czystego LSD.

Wychodzi na to, że zostało to potwierdzone, oto link do tegorocznej publikacji z badań:

https://link.springer.com/article/10.10 ... 018-1558-9
  • 874 / 36 / 0

Po 200ug, pierwszy raz po psychodeliku doznalem efektu synestezji. Objawiło się to tym ze czułem w ustach plusz, taki jak na miękkim kocyku.
  • 46 / 8 / 0

A ja bym polecił jednak ładować w nocy w domu - w moim przypadku się sprawdziło. O ile przy pełnym świetle oevy były raczej subtelne, tak w półmroku mózg ma więcej pola do popisu. Polecam z całego serca.

Re: 1P-LSD

• 733 / 47 / 0

no i poczucie bezpieczeństwa wysokie, można odpłynąć w głąb siebie, to jest naprawdę fajne
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata