Którą benzo najlepiej schodzić do zera ?

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 3 / 1 / 0

Witam.
Mam problem z odstawieniem benzodiazepin. Brałem Bromazepam, klonozepam i alprazolam. Często zdarzało mi się mieszać
Próbuje schodzić samym Xanaxem ale jest bardzo ciężko. Biorę max 2 razy dziennie po 2mg. Ale daje mi to tylko że się nie trzęsę, nie pocę,i łatwiej się oddycha ale ciągle jestem tak zblokowany że boję się wyjść na ulice.

1. Czy można dołożyć clonozepam 2mg i raze schodzić ?
2. Czy przeskoczyć na sam clonozepam (jakie dawki?) i z nim schodzić .

Ogólnie chodzi o to czy łatwiej wyjść z benzo z Xanaxem czy z clonozepamum .
  • 274 / 26 / 0

Z tych dwóch to klonazepamem, a najlepiej diazepamem co polecam.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Legalna marihuana nie oznacza wzrostu jej konsumpcji w przypadku nastolatków

Wiele osób uważa, że najskuteczniejszym sposobem, aby ograniczyć dostęp nastolatkom do marihuany jest prawny zakaz zarówno sprzedaży, jak i konsumpcji. Okazuje się jednak, że legalizacja nie powoduje wzrostu użycia marihuany pośród nastolatków.
  • 1630 / 218 / 2

Xanax (alpra) to krótkie benzo, powoduje mocne skoki stężenia we krwi, samo to powinno dać do myślenia, że jest to zła opcja na schodzenie. Żeby zejść, powinieneś mieć względnie stałą dawkę we krwi, bez niepotrzebnych skoków, czyli wybrać benzo o długim ht. J/w, albo diazepam albo klorazepat. O szczegóły pytaj w odpowiednim temacie (modulatory gaba - benzo - benzo odstawianie). Z fartem
  • 9 / / 0

Pomyśl nad ziołami konkretnie korzeń mi pomogła Kava Kava, ale koniecznie dowiedz się o interakcjach czy nie koliduje z lekami które przyjmujesz. Pamiętaj zioła to leki tylko tak traktowane po macoszemu.
  • 312 / 62 / 0

Zdecydowanie na diazepamie będzie ci najłatwiej. Jeżeli masz dostęp do wszystkiego tylko nie do diazepamu, patrz na czas półtrwania poszczególnych benzo: im dłuższy czas półtrwania, tym mniej bolesne będzie zmniejszanie dawek. alpra jest tu chyba najgorszym możliwym wyborem.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata