Tramadol - Tramal Retard na Nie-retard

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 118 Strona 12 z 12
Rejestracja: 2016
  • 2192 / 276 / 3


Na mnie Tramal Retard działa tak samo jak tramadol w formie o normalnym uwalnianiu, jeśli go pogryzę. Nie mam też po nim skutków ubocznych, które tutaj wymieniłeś, w tym uczucia niedoćpania.
Rejestracja: 2018
  • 10 / 1 / 0


Nie wiem, może kwestia osobnicza, aczkolwiek około 10 osób potwierdziło moje wnioski. Może chodzi po prostu o stan skupienia. Imo płyn zawsze działa lepiej, wygodniej i bardziej euforycznie.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Sukces money.pl. Allegro usuwa oferty z pudełkami po medycznej marihuanie

Z Allegro zniknęły właśnie oferty opakowań po medycznej marihuanie. To efekt publikacji serwisu money.pl. - Przyjęliśmy, że sprzedaż takich pustych opakowań może służyć do działań mogących naruszać obowiązujące przepisy - tłumaczy Michał Bonarowski z działu PR Allegro.
Rejestracja: 2011
  • 5744 / 453 / 0


Według mnie retard nadaje się jak mamy iść np: do pracy i potrzebujemy długiego działania.
Nie-retard to najlepiej brać w domu i noddowac sobie, krótsze i silniejsze działanie.
Rejestracja: 2016
  • 488 / 43 / 0


Retard rozkruszony w pył (nie kamyczki) podany z kofeiną bezwodną ma wyjebanie konkretne. Ważne aby zapić dużą ilością płynu (ok pół litry, lub więcej) retard nie rozgryziony działa jak typowy antydepresant. Czuć lepszy humor, większą chęć do życia, lecz działanie jest delikatne. Jak to się mówi w tle.

hrn

Rejestracja: 2018
  • 10 / / 0


To prawda, osobiście wolę retard. Rozkruszone tabsy po zapiciu dużą ilością płynu (polecam sok bananowy, nie czuć goryczy tabletek) daje fajnego kopa, nie ma nadmiernego pocenia i co najlepsze w retardach- długo trzyma. Natomiast po normalnym wypiciu tabletek jest nodding, nic tylko słuchać muzyki i palić fajki
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0


Biorę tramal retard (bo tylko do takiego mam dostęp) od ponad roku. Zawsze rozgryzam, czasami popijam jeszcze sokiem grejpfrutowym, wtedy silniej działa. Raz jak nie pogryzłam to przez parę godzin nic prawie nie czułam, dopiero później przybyło lekkie, przytłumione tramalowe ciepełko, które trwało bardzo długo.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


Witam, dysponuję tramadolem Stada (10 x 100mg) Od Soboty jestem na L4, więc chciałbym mały ciąg zrobić. Jak rozłożyć dawki? Jadłem po 750-800mg, ale to w Sierpniu tamtego roku, więc tolerancja można by powiedzieć, że bliska zeru. Czy 300mg będzie wystarczające przy wadze 93 kilogramów?
Rejestracja: 2016
  • 488 / 43 / 0


Myślę że 300 powinno zadziałać dobrze. Mawiają, że powyżej 400 mg jak serwujesz, to dobrze rolkę lub inne benzo dorzucić. Nie będę jednak do tego namawiał, tylko ostrzegam przed ewentualną padaczką. 300 mg będzie ok. Według mnie oczywiście. Każdy organizm inny.
Posty: 118 Strona 12 z 12
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości