Tramal Retard a Poltram Retard

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2237 / 295 / 3

Cześć,
czy odczuwacie różnicę między Tramalem Retard a Poltramem Retard?
Mam na myśli szybkość wejścia i moc działania.
Jasne – ta sama substancja, ale mechanizm opóźnionego uwalniania inny. Ciekawi mnie czy ma to wpływ na działanie.
W moim przypadku Poltram 200mg Retard sprawia wrażenie szybciej i mocniej działającego od Tramalu 200mg Retard.
A jak Wasze doświadczenia?
  • 501 / 43 / 0

Ja mam na odwrót. Przyzwyczaiłem się do pomarańczowego koloru i tych wzorów i literki. Nie pamiętam jak poltram wyglądał, ale jak dla mnie Tramal retard zwycięża.

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Operacja „Lodołamacz”. Gang wyprał dla karteli 680 mln euro

Polacy zamieszani są w legalizowanie zysków narkobaronów. Do Polski miały trafiać ciężarówki wyładowane gotówką o wartości 50 mln funtów.
  • 501 / 43 / 0

Niektórzy piszą również że jak retard to skruszenie nic nie da. To jest kompletna bzdura. Wjazd jest o niebo szybszy i mocniejszy w dodatku gdy doprawisz kofeiną. Ja lubię skruszyć na puder i dosypać 200 mg kofeiny. Dla mnie petarda. Ale nie polecam bardziej podanym na pobudzenie.
Użytkownik nieaktywny
  • 60 / 7 / 0

^Up
Ja to sie dziwie w ogole, ze kofeine dorzucasz.
Po Tramalu na poczatku mialem pamietam konkretne ujebanie opioidowe. Bylo ultra dobrze. Jakbym smażył jajecznice na czole. (Na kazdego w koncu dziala inaczej).
Na aktualny stan moge powiedziec, ze dziala ogromnie podobnie do MDMA na mnie.
Wyrzut serotoniny, uspokojenie, potliwosc.
Leze i po prostu moge patrzec na sciane czujac szczescie podobne do MDMA ale bez ucpanego umyslu i poce sie. No nawet zamykaja mi sie same oczy. Nie potrafie wtedy zasnac, lecz jestem zawieszony.. tak jakby..
  • 318 / 27 / 0

Jest różnica.Kiedyś w aptece klientka,mówiła mi,że nikt nie chce,tego w tych pomarańczowych,zaokrąglonych pigułach.Najlepiej kopią kapsułki,ale one są,tylko 50mg.Poltram Retard i Stada robi w tych białych pigułach chyba.Białe piguły,na 100% lepiej klepią,niż te pomarańczowo-brązowe.
  • 501 / 43 / 0

OCPiller pisze:
^Up
Ja to sie dziwie w ogole, ze kofeine dorzucasz.
Po Tramalu na poczatku mialem pamietam konkretne ujebanie opioidowe. Bylo ultra dobrze. Jakbym smażył jajecznice na czole. (Na kazdego w koncu dziala inaczej).
Na aktualny stan moge powiedziec, ze dziala ogromnie podobnie do MDMA na mnie.
Wyrzut serotoniny, uspokojenie, potliwosc.
Leze i po prostu moge patrzec na sciane czujac szczescie podobne do MDMA ale bez ucpanego umyslu i poce sie. No nawet zamykaja mi sie same oczy. Nie potrafie wtedy zasnac, lecz jestem zawieszony.. tak jakby..
Na mnie właśnie tak działa, podobnie jak dobra piguła, zazwyczaj w pracy jestem na bombie to wierz nie chcę być za bardzo przywieszony. kofeina daję mi właśnie to że oprócz tego co wymieniłeś, jest kurewska motywacja i słowotok. Serotonina i noraadrenalina szaleją. Ja jestem szczęśliwy z tego co robię, wszyscy mnie lubią i nie wiedzą. Hahaha. Tylko ta potliwość trochę zdradza i piana w pysku robi się podczas rozmowy. Po za tym jest zajebiście. Jak jestem wkurwiony, to wtedy kofeiny nie dorzucam, lecz więcej klona (benzo). Po takim miksie osiągam wewnętrzny spokój i mam wyjebane i się nie nakręcam. Jakbym na wkurwie zapierdolił z kofeiną to może źle się skończyć. Robię się wtedy strasznie agresywny i nakręcam się z byle powodu. Już poleciał zestaw startowy 600 mg trama i 300 kofy.
Spać coś nie mogłem, a lubię bardzo wcześniej wstawać.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata