Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 10 / / 0

Jak Cię robi „kreska” 25 mg tzn ze bywasz na imprezach u el chapo w co szczerze wątpię;)
  • 1 / 1 / 0

Witam,

Poki co biernie sie przygladam forum ale dzisiaj postanowilem sie zarejestrowac z pytaniem.
Do tej pory na pomorzu sredni sort w obiegu (250zl / 0.8g).

Krotko i na temat:
Dream Market, serio mozliwe jest, ze sort 90% jest tak latwo dostepny za 250zl?
Ktos cos jakies opinie? Wysylka z Polski do Polski tak wiec vendor jest jeden z tego co kojarze.

Pozdrawiam

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Belgia: legalizacja marihuany przyniosłaby budżetowi 144 mln euro, ale...

Legalizacja marihuany w Belgii przyniosłaby 144 mln euro dodatkowego wpływu do budżetu - pisze w poniedziałek, 29 kwietnia dziennik "Le Soir", ujawniając wyniki badań ws. wpływu dekryminalizacji tego narkotyku na finanse publiczne państwa.
  • 637 / 44 / 0

LOL ja tylko biore kokainę, która robi po 20 - 25 mg :P innej nie ruszam szkoda, $$$$ chyba że jestem piany i ktoś poczęstuje za darmo jakimś ścierwem lokalnym to nie odmówię ;p

Ale sam biorę tylko taką kokę która dobrze robi po 20 mg :P

Kupując Koke chcę walić ją, a nie z dodatkiem speeda, henia, levitamolu, czy diabeł wie czego :P
  • 3 / / 0

eiffel65 pytam serio :D Bo ludzie ciągle pisza o 100-200mg i co godzine dorzutka. Wiem że to to, a nie jakis podrabianiec.... owszem może inaczej sie cuzje po 20 a 50mg ale jednak nawet w tak małych dawkach jest fajnie :)
  • 3 / / 0

Ostatnimi czasy koko zaczyna mnie zamulać. Za małe kreski czy wina towaru? Innych robi, mnie jakoś średnio. Dodam tylko że staram się nie zjadać węży szerokości zeszytu, mam jakaś blokadę w głowie i wolałbym jej nie wyłączać. Zazwyczaj są to kreski nie przekraczające długości zapałki, niezbyt szerokie. :nos:
  • 3 / / 0

siema
mam pytanko
biore lek od psychiatry, a dokladniej mirtagen 15mg na noc
za kilka dni bede mial okazje sprobowac dobrej koki
ktoś coś sie czy moga wystapić jakieś powikłania? :trucizna:

jeszcze biore drugi leg sulpiryd, ale nie planuje go brać w dniu zarzucania koki
  • 1340 / 49 / 25

W Glasgow gram dobrego sortu, lekko chrzanowo zalatujacego, który starcza na całą noc na moją skromną osobę kosztuje sto fun tów. Uliczna kokaina to watowane gówno.
  • 4653 / 624 / 0

Nie umiecie sie bawic to zamykam do wyczyszczenia.
Byyc moze nastapi to w tym tygodniu, byc moze w przyszlym.
  • 2850 / 212 / 0

Jako że temat nie został otwarty po wcześniej wspomnianym czasie to temat otwieram znowu

Niech żyje bal!
  • 265 / 19 / 0

30 stycznia 2019misiek010101 pisze:
Jak Cię robi „kreska” 25 mg tzn ze bywasz na imprezach u el chapo w co szczerze wątpię;)
To znaczy, że ma dobre koko, a nie przepierdolone milion razy z kofeiną kurestwo
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata