PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

40%
1.Tak.
12
50%
2.Kocham i nienawidzę
15
10%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 30

• 1009 / 191 / 2

Jakbym mieszkał gdzieś na wsi lub chociaż na przedmieściach to już dawno bym miał pole maku, ale mieszkając w centrum miasta w bloku to mi się nie chce szukać miejscówki, którą bym doglądał i liczył na to, że nikt nie podjebie mi tego maku, tak jak to ma często miejsce z konopiami.
  • 529 / 132 / 0

Uwaga: trafił mi się francuski Hebar z zaufanej przecież, choć ohydnej serii 179/18, abso-kurwa-lutnie niedziałający. przepłuczka blada i słodka, identyczna jak po Czechach. Dziwi mnie taka seria w serii, bo przez tyle czasu to było... no, 70% mocy kerfów .88, ale jednak coś było. Na 100% ta seria Hebara, sprawdzona niby, zaufana, acz znienawidzona przeze mnie (zapach!) Ktoś tak miał? To wygląda i smakuje jak te przepłuczki po totalnie niedziałających czeskich makach, a jest Francuzem ze „sprawdzonej” serii. No to by było na tyle z moich źródeł czegoś działającego, nędznie działającego zresztą. Sprawdzam i sprawdzam paranoicznie, czy ta trefna paczka to na pewno ta seria, czy na pewno Francja... I nie chce mi wyjść inaczej. WTF?

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

E-papierosy mogą być szkodliwe dla zębów. Powód jest dość zaskakujący

To, że papierosy są szkodliwe dla uzębienia jest niezaprzeczalnym faktem. "Zdrowsze" alternatywy w formie e-papierosów również mogą szkodliwe w tym kontekście. Jednak powód tego stanu rzeczy jest dość zaskakujący.
  • 387 / 3 / 0

Od kilku dni piję maczek który został tu oceniony na 2,8 czyli lepiej niż turkey v94, więc całkiem nieźle jak na te czasy. Dopiero zorientowałem się że jednak nie działa ! ;o Nieźle placebo... Nux 02.2020
  • 99 / 4 / 0

@daammk Gdzie masz niby tę ocenę 2,8? Nowsze Nuxy nie działają, wyglądają bardzo dobrze, ale działania zero.
  • 387 / 3 / 0

07 lutego 2019Synecdoche pisze:
@daammk Gdzie masz niby tę ocenę 2,8? Nowsze Nuxy nie działają, wyglądają bardzo dobrze, ale działania zero.
Kilka dobrych stron wcześniej, napisane przez "Wrak człowieka"prawdopodobnie..
  • 44 / 4 / 0

Witam dziś nabyłem biały mak, kraj pochodzenia Turcja, seria na opakowaniu 43/17
Próbował ktoś ?
  • 1009 / 191 / 2

Jak nabyłeś to sam spróbuj, po co pytasz po zakupie? %-D
  • 808 / 101 / 0

Może chce wiedzieć, czego się spodziewać, bo a nuż to jakiś mega mocny klepacz i skończy na SORze?
  • 529 / 132 / 0

Klepacz powinien być gorzki. Jeżeli nie jest ani trochę gorzkie, to SOR raczej z powodu wkurwienia o stratę kasy, niż z powodu zatrucia.
Też mam gdzieś dwie paczki białego kupionego daaawno temu, dla spróbowania jednak. Ale nie wiem, gdzie to leży, i nie mam siły się wkurwiać, że nie działa.
  • 10 / / 0

@daammk Kojarzysz może jaki kolor miała data ważności na paczce, bo wiem że data na 02.2019 występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym. Biały nie działa. Czarny nie wiem. Może to się wydawać śmieszne ale jestem pewien, że nux 11.2019 ma SWS i to tak, że jedna paczka działa fest, a druga kurwa nic. Zauważyłem jednak, że na tych niedziałających data była wybita odwrotnie. Ogólnie to polecam sie przejść po Lewiatanach, bo wczoraj znalazłem dwie paczki 03.2019, które bym powiedział, że działają jak zielony kerf .88, czyli zajebiście.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata