Metoda na przedwczesny wytrysk?

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 21 / 2 / 0

Wszystkim, którzy próbują SSRI na przedwczesny wytrysk, polecam przejrzeć forum http://www.pssdforum.com/.
Sami oceńcie czy gra jest warta świeczki a skórka wyprawki.
  • 1 / / 0

Ja mam problem z przedwczesnym wytryskiem, ale opcja "wyciągnij i weź kilka wdechów" u mnie nie wchodzi w grę, bo mam też problemy z erekcją, więc wtedy po prostu mi opada.
Klomipramina z tego, co czytałem, powoduje, że i godzinę można ruchać, a się nie dojdzie. Jaki inny lek by wchodził w grę, który mógłby też podtrzymywać erekcję?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Legalizacja marihuany w Kanadzie nie doprowadziła do spodziewanego wzrostu konsumpcji

Liczba konsumentów marihuany niewiele się zmieniła od czasu pełnej legalizacji w październiku 2018 roku. Tak wynika ze statystyk, które opublikował kanadyjski rząd. Z marihuany korzysta 15% Kanadyjczyków.
  • 279 / 21 / 0

metoda wyciągnij i weź kilka oddechów daje ci dodatkowe może 10 sekund. Dodatkowo w tzw. międzyczasie dziewczyna cię przyciąga do siebie więc życzę powodzenia. może wstrzymywanie oddechu?: D
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata