Detox - wątek ogólny

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 3123 Strona 252 z 313
Rejestracja: 2017
  • 132 / 6 / 0

Ja nawalilem, byłem czysty 5 dni do 21.01. Od tamtej pory ciąg kody znowu.. a już było fajnie, czułem motywacje, zmieniłem nawyki codzienne, poczułem się wolny nawet jak na tak krótki czas trzeźwości. A kiedy wpłynęła mi kasa to już był koniec. Zaczęły się myśli a może walne sobie DXM sam chociaż, albo jakieś piwa, nie no koda fajnie zadziała po 5 dniach przerwy.. I tak kupiłem te nieszczęsne paczki thiocodinu, usiadłem i myślałem nad nimi przez jakieś dosłownie 10 minut. I wziąłem, ze szczęścia, że poczułem się wolny od nałogu. O ironio..
Teraz czekam na wizytę w monarze i u psychiatry za tydzień.. U mnie najgorszy był pierwszy dzień przerwy po 3 letnim ciągu, później na bardzo małych dawkach relanium 2 dni i już było dobrze. Najgorzej jednak nie wrócić do tego lub nie zamienic tego na inną używkę..
To był mój pierwszy detox. Teraz wiem czego się spodziewać chociaż, może to pomoże
Rejestracja: 2016
  • 904 / 130 / 0

^Idziesz do Monaru do ośrodka długoterminowego, czy do jakiejś poradni monarowskiej?
Według mnie jednym z twoich podstawowych problemów w postrzeganiu własnego uzależnienia jest to, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, czym w ogóle jest czystość organizmu od substancji. Bo 5 dni przerwy, albo 3 dni wspomagając się czymś innym to tyle co nic. Oczywiście, coś tam to pomaga z regeneracją, ale...czy nie wtedy właśnie ta koda cie dodatkowo mocniej kopnie przy skręcie?
Nie można też mówić o zmianie nawyków, gdy raptem przez 5 dni żyło się innym schematem. Dobrze, że szukasz u kogoś pomocy, bo nawet jeśli bardzo byś chciał to nie za bardzo umiesz się do sprawy zabrać, a niepotrzebnie będziesz się coraz bardziej zniechęcał przy każdym kolejnym kroku ku trzeźwości. Powodzenia, hydroo.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Chowanie zioła w paczce fajek już dawno jest spalone. Policjanci od razu tam zajrzeli

Wczoraj, po 13, na jednej z ulic w centrum Suwałk, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku wylegitymowali rowerzystę. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 19-latek w opakowaniu po papierosach ma schowane zawiniątko z zawartością suszu roślinnego.
Rejestracja: 2017
  • 132 / 6 / 0

Idę do poradni monarowskiej. U mnie zamknięty ośrodek odpada bo bym poszedł do pierdla za pewne długi. Dlatego idę na drugą już wizytę i chce się zapisać na terapię jakaś tam, grupowa i indywidualna podobno na raz można z tego co mówiła mi terapeutka na 1 spotkaniu. Ale muszę być czysty juz od opio. Dlatego teraz próbuje ponownie detoxu. Wizyta w poradni już w poniedzialek. Relanium mi może u nich na teście wyjść ale mam papierki że to od psychiatry w ramach detoxu
Dzięki!
Rejestracja: 2019
  • 2 / 1 / 0

A ja chce więcej kupować krypto walut zamiast jarania. Przynajmniej jakiś pożytek z tego. Dziś nie kupowalem. Zostało mi trochę z wczoraj plus 3 piwa . I już faza zeszła I morlaniak wieczne katowanie się że znowu zajaralem. Czuje jakby już mi się jebało we łbie A I tak jaram. I pracuje po 11 godzin . Poprostu 20 lat życia z mj
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 832 / 0

Rzucam trawę, kodeinę, benzodiazepiny.Wszystko na raz, planuje wejść na antydepresant.
Byc może wybiorę się na detox szpitalny.
Rejestracja: 2017
  • 83 / 1 / 0

Ja kurcze po wyjściu w listopadzie że szpitala (trzustka) nie piłem do połowy grudnia. Teraz pije po 8 piw dziennie albo lepiej. Zgubny nałóg. Teraz od ponad tygodnia mnie trzustka napierdziela. Jutro mam wizytę u lekarza w związku z nią. Nie wiem czy wyjdę kiedyś z alkoholizmu... Tym bardziej że choruje na depresję i lęki przez pewną sprawę życiową przez którą z kolei zacząłem pić.
Rejestracja: 2011
  • 1805 / 733 / 0

@breyger Jak nie przestaniesz pić, to już możesz sobie trumne wybierać, bo długo nie pociągniesz. Miałeś ostre zapalenie trzustki? Ja miałem dwa razy po pierwszym rok diety i zero alko. Po drugim wystraszyłem się na poważnie i nie pije. Też nie wyobrażałem sobie życia bez alko, wybrałem mniejsze zło i zacząłem jarać zioło, które po kilku latach zryło mi łeb...
Rejestracja: 2017
  • 83 / 1 / 0

Tak miałem ostre zapalenie trzustki. Byłem 3 tyg w szpitalu. Jakoś nie potrafię się powstrzymać. Wiem że nie mogę pić a jadę do sklepu po sok a kupuje piwo. Myślisz że psychoterapia w ośrodku coś mi pomoże?

Czy w ośrodku psychoterapii dostanę l4?
Rejestracja: 2011
  • 1805 / 733 / 0

Nie wiem czy Ci pomoże, jeśli wizja śmierci Cie nie powstrzymuje. Idź do psychiatry prywatnie dostaniesz L4 na miecha i szukaj ośrodka odwykowego.
Rejestracja: 2016
  • 904 / 130 / 0

Tłumaczenie się, że spożywa się alkohol ze względu na depresję to nic innego jak tłumaczenie (swoją drogą bardzo marne) swojego nałogu przed innymi. Przed sobą zresztą też.
Posty: 3123 Strona 252 z 313
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1478 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ffg666, metadon1962 i 0 gości