Mefedron w Polsce

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 188 / 28 / 0

Musze przyyznac, ze zmienilem diametralnie opinie na temat mefa bo owszem wiekszosc teraz to syf, ale robie teraz 2 wora z dobrego zrodelka i jest milutko.Oryginal, zero kulawych akcji zadnej dosypy,czysciutki kryształ- reasumujac 150 mg na wejscie szur i lot jak na trampolinie he he.Ale i tak wole fetora bardziej, feta to feta królowa Polski.To na tyle z mojej strony.pozdro :cheesy:
  • 678 / 55 / 0

14 listopada 2018Krzykacz A dam pisze:
"..Na darku nie ma dostawcy..."?
na DM jest od huja legitnego 4mmc :P

są ludzie którzy specjalizują się w tym od wielu lat. Raz jakość 80 % raz 60 % ale zawsze to legitny mef.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
  • 6 / / 0

11 grudnia 2018eiffel65 pisze:

są ludzie którzy specjalizują się w tym od wielu lat. Raz jakość 80 % raz 60 % ale zawsze to legitny mef.
Uśmiecham się do siebie jak czytam te wszystkie komentarze, ale nic, a nic mnie to nie dziwi.

1) Trudno jest kupić w Polsce prawdziwy mefedron. Ja w trakcie ostatni 8 lat, czy ile to minęło od delegalizacji, może z 3-4 razy trafiłem na prawdziwy. Nie zmienia to faktu, że podobnie jak większość tu, wmawiałem sobie, że jebiące 3mmc to mefedron. Jak już się trafi na prawdziwy mefedron, stwierdza się, że jednak nie. Nie zmienia to faktu, że dostępny jest napewno, co widać po podaży 2-bromo 4-metyloprpoiofenonu i innych prekursorów. Z tym, że zazwyczaj jest chujowej jakości, zanieczyszczony, przez co nie jest tak miło jak po chińskim pre-banie.

2) Odnośnie DM, to tak nie wygląda i większość vendorów też goni 3mmc lub inne gówna jako mefedron. Opinia na forach darkamrketowych jest tak, że baaaardzo trudno jest dostać oryginał dobrej jakości. Utrudnia to fakt, że wiele opinii kupujących to fejki. Mi udało się kupić prawdziwy mefedron przy czwartej próbie, a prawdziwy, nieśmierdzący, suchy i zajebisty przy piątej. Póki co udało mi się zidentyfikować dwóch vendorów, co do których mogę powiedzieć, że mają towar porównywalny z chińskim pre-banem. Robisz 0.5 przez całą noc, pała stoi jak zła, dziewczyna prosi, żebyś jej odpuścił, bo nie ma już siły, a ty po wszystkim idziesz spać i budzisz się w dobrym nastroju. Delikatny zjazd przychodzi dzień później. Już myślałem, że nie będzie mi dane tego więcej doświadczyć, bo wypaliłem receptory i muszę napierdalać gieta na raz, żeby niewiele poczuć, a tu taka niespodzianka. Bóg nagradza cierpliwość.

PS. mam zero postów, bo dwa razy w przeszłości decydując, że przestaje ćpać usuwałem konto.
  • 622 / 69 / 0

mefedron w Polsce był JEST i będzie...

Nie można natomiast porównywać czasów legala do nielegala, każdy mniejszy/wiekszy diler hoby nie wiem jak był naćpany zdaje sobie sprawę z konsekwencji ewentualnego przypału w razie wpadki.

Wiadomo miastowi cwaniacy widząc jak legitne jest 3MMC trzaskali to jako mefedron ... ( a co mieli mówić idiotom, którzy nie znają hyperala, podstaw chemi czy rodzajów odczynników na rynku ). Na mieście kryształ - od razu kojarzył się z mefedronem. Dziś? kryształ - to może być wszystko! i tym problem - dlatego być może trudno go dostać ( dla kogoś kto nie wiem jak go dostać ). Nie mniej jednak... mefedronu długo nic nie przebije.
  • 5381 / 749 / 0

09 stycznia 2019narkofranciszek pisze:
11 grudnia 2018eiffel65 pisze:

Uśmiecham się do siebie jak czytam te wszystkie komentarze, ale nic, a nic mnie to nie dziwi.

1) Trudno jest kupić w Polsce prawdziwy mefedron. Ja w trakcie ostatni 8 lat, czy ile to minęło od delegalizacji, może z 3-4 razy trafiłem na prawdziwy. Nie zmienia to faktu, że podobnie jak większość tu, wmawiałem sobie, że jebiące 3mmc to mefedron. Jak już się trafi na prawdziwy mefedron, stwierdza się, że jednak nie. Nie zmienia to faktu, że dostępny jest napewno, co widać po podaży 2-bromo 4-metyloprpoiofenonu i innych prekursorów. Z tym, że zazwyczaj jest chujowej jakości, zanieczyszczony, przez co nie jest tak miło jak po chińskim pre-banie.

Chinole to mieli czysciochy.
Zwlaszcza jak pacjent pol nocy smierdzial ryba.
  • 6 / / 0

Chinole to mieli czysciochy.
Zwlaszcza jak pacjent pol nocy smierdzial ryba.
Fakt faktem, że bezwonny to on nie był, albo z rzadka bywał, ale śmierdzącego metyloaminą czy przegrzanego też nigdy nie spotkałem, co w przypadku rodzimego się nie rzadko zdarza.
  • 223 / 14 / 0

Metyloamina to ten taki słodkawy zapach, którego ciężko się pozbyć?
  • 11 / 1 / 0

4mmc pachnie ogorkiem dla tego ze jest zanieczyszczony jak sie go skrystalizuje ma dalej zapach ale jest czysty. U nas na miescie lata prawdziwy 4mmc i jest ogien . Chinczyli jak robili to byl zanieczyszczony metyloamina i potem jak sie czlowiek pocil bylo czuc ryba

Usuwam lokalizacje-stteetart
  • 2 / / 0

19 marca 2019Razel89 pisze:
4mmc pachnie ogorkiem dla tego ze jest zanieczyszczony jak sie go skrystalizuje ma dalej zapach ale jest czysty. U nas w kato lata prawdziwy 4mmc i jest ogien . Chinczyli jak robili to byl zanieczyszczony metyloamina i potem jak sie czlowiek pocil bylo czuc ryba

powaznie w Kato lata? mi jedynie co tutaj zdobylo sie zdobyc to 3mmc....
  • 622 / 69 / 0

19 marca 2019Razel89 pisze:
4mmc pachnie ogorkiem dla tego ze jest zanieczyszczony jak sie go skrystalizuje ma dalej zapach ale jest czysty. U nas w kato lata prawdziwy 4mmc i jest ogien . Chinczyli jak robili to byl zanieczyszczony metyloamina i potem jak sie czlowiek pocil bylo czuc ryba

potwierdzam ... zanieczyszczenie powodowało - prócz wspomnianego zapachu RYBY - sklejanie się substancji , aż do plastelinowej postaci w przypadku dłuższego przechowywania powyżej 2tygodni ( w lodówce można było do miesiąca chować ) ... wiązało się to zarówno z utrata mocy działania jak i bardzo utrudnionej aplikacji wiadomo where ;)
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata