Najdłuższy maraton na mecie..

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 100 / 6 / 0

Jednak moj na dluzszy Marathon okazal sie to jakies 180 godzin, prawie 8 dni.
  • 55 / 9 / 0

Kiedyś 3 nocki po 0.5 materiału ale było już mocno paranoicznie, wejście na 4 piętro sprawiało niemałe kłopoty (po wejściu myślałem że mi serce wyskoczy oraz nie mogłem zlapać oddechu)

Teraz po kilku latach okazyjnego brania (raz na tydzien nocka) po 1 nocy jestem wrakiem, nieważne jaki materiał i ile, a nad ranem kolejne dorzuty bardziej zabijają zjazd niż speedują. Staram się w ogóle już nie zarywać

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

URPL zajął stanowisko co do rejestracji nazw handlowych medycznej marihuany

To w zasadzie kosmetyka ale jakże zbawienna dla irytujących “obyczajów” panujących na rynku medycznej marihuany – o których mogliśmy się nie raz przekonać z wypowiedzi profesjonalistów (lekarzy, farmaceutów, inspektorów i aktywistów).
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata