Najdłuższy maraton na mecie..

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 103 / 7 / 0

Jednak moj na dluzszy Marathon okazal sie to jakies 180 godzin, prawie 8 dni.
  • 177 / 18 / 0

Kiedyś 3 nocki po 0.5 materiału ale było już mocno paranoicznie, wejście na 4 piętro sprawiało niemałe kłopoty (po wejściu myślałem że mi serce wyskoczy oraz nie mogłem zlapać oddechu)

Teraz po kilku latach okazyjnego brania (raz na tydzien nocka) po 1 nocy jestem wrakiem, nieważne jaki materiał i ile, a nad ranem kolejne dorzuty bardziej zabijają zjazd niż speedują. Staram się w ogóle już nie zarywać

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Dave Mustaine (Megadeth) mówi, jak marihuana pomogła mu w walce z chorobą

Lider Megadeth przyznaje, że w walce ze skutkami leczenia onkologicznego pomogło mu palenie marihuany.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 1106 uczestników Wejdź na czata