Jaki wpływ ma amfetamina na kwas hialuronowy w organizmie?

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

:cojest: Witam pytałam wujka duckduckgo o to czy amfetamina ma jakiś włpyw na kwas hialurownowy w organiźmie ale niestety mi nie odpowiedział, wiec pytam was. Powiększałam usta kwasem hialuronowym i zastanawiam się czy amfetamina wpłynie na to negatywnie tzn. czy efekt będzie utrzymywał się krócej bądź czy będą inne skutki uboczne. :nos: :kreska:
Jeśli wybrałam zły dział to przepraszam i będę wdzięczna jeśli przekierujecie mnie na inny :korposzczur:
  • 1 / / 0

Z tego co wielokrotnie widziałam po sobie to nie, nie ma to wpływu na przyswajalność bądź rozpuszczalność kwasu w organizmie. Co do tych pierwszych dni kiedy usta wyglądają jak typowy karp(2-7dni po zabiegu) - odpuść wciąganie, pij dużo wody, wtedy wszystko powinno być ok :)

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Przyjechał do komendy, by… zmylić pościg

Policyjny patrol wjeżdżając na teren komendy zauważył dziwnie zaparkowaną hondę accord, a w niej wystraszonego mężczyznę. Gdy policjanci zapytali go co się stało i dlaczego tu stoi? Ten zaczął im opowiadać o tym, że był ścigany i postanowił się ukryć na parkingu komendy.
  • 210 / 21 / 0

Mmmm kaczy dziób?
  • 4 / / 0

Chyba nie. Nie zauważyłam. PODSTAWĄ WODA
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1328 uczestników Wejdź na czata