Wątek diagnostyczny - Zdjęcia i opisy substancji - Co to za substancja?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6 / / 0

Otóz czasami zdarzają się od naszego dila bardzo dobre porcje mety a czasami jest szajs.
No,ale jak idioci placa za to grubą kasę,to w czym rzecz?
Więc moje pytanie, bo teraz trafił się wręcz IDEALNY PRZYPADEK mety KTÓRASŁABO KLEPIEI ZROBIŁEM FOTKĘ COSIĘ Z NIĄ DZIEJE POPODGRZANIU!!
Otóż-walniesz w nos-niby tragedii nie ma,ale....
Jak podgrzewam na łyżeczce metalowej to nie ma ANI ODROBINKI TEJ CUDOWNEJ CH<URKI !NIC A NIC!
Za kryształ zmienia się w coś takiego- wygląda , nie wiem,jak gipMU

<a href=https://zapodaj.net/ca5ffc0ca1f3d.jpg.h ... lew.jpg</a>

https://zapodaj.net/ca5ffc0ca1f3d.jpg.html
  • 761 / 89 / 0

^Fatalne zdjęcie, zrób jakieś z lepszą ostrością jak już musisz.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Palenie marihuany przyczyną remisji choroby Leśniewskiego-Crohna u 45% pacjentów

Badanie z roku 2013 sugeruje, że palenie marihuany powoduje całkowitą remisję choroby Leśniowskiego-Crohna u 45% pacjentów.
  • 0 / / 0

Eloha, mam mały problem z rozpoznaniem z czym mam do czynienia. Jakiś czas temu na połódniu pojawiły się szare AMG. Pojedyncze sztuki nie budziły wątpliwości, ale kiedy w ręce wpadło mi kilkadziesiąt zacząłem mieć wątpliwości co do zapachu. Mianowicie waliło ketonem na słodko, przygoda po siedmiu jednego wieczora skończyła się 3 dniami zajebistych bólów brzucha. A zapach wrył się w pamięć do tego stopnia ze na wspomnienie o nim bełtałem. Do meritum. Wziąłem ostatnio zapas kryształków z legitnego źródła i ocipiałem. Kryształy a raczej kamyki są mleczno-szare i przypominają żwirek. Miejscami widać mikro brązowe kryształki, a zapach jest identyczny słodko-chemiczny jak w przypadku wyżej wspomnianych autek. Czy ktoś z bardziej wtajemniczonych nakreśli mi z czym przyjdzie mi walczyć? :kreska:
  • 20 / 3 / 0

Yo, siema.
Staram sie rozgryzc po czym kolezke wdupilo so psychiatryka.
Pewne info
W postaci plynu, dawkowanie strzylawka i mieszanne z woda.
Podawane dojapnie
Nie pewne info
Podobno kupil to w necie i jest to lek dla starszych osob w czechach..

W szpitalu strasznie wykrecony, grozilze sie zajebie itd
Wiem, ze info bardzo kiepskie. Podejrzewam GBL(tak kurwa wiem, Ze to nie czeski lek) czy to moglo byc cos innego? Cos wpada wam na mysl.

Kolezka wiedzial co jest 5, kumaty w rc i w internecie
  • 3068 / 209 / 0

Fentermina? Ale pobudzony czy co?

Ale ja mam takie skrzywienie z dawnych lat, że czytam "Czechy" i cyk fentermina :amfa: Dlatego o tym pomyślałem, nie sądze żeby starszym ludziom w Czechach fentermine dawali... nie sądze, że to co kumpel dziabnął dają dziadkom w Czechach.
  • 1 / / 0

Białe, małe tabsy z przedziałką DXAMF 2.5
ktoś wie co to może być i jakie efekty daje? :tabletki:
  • 2 / / 0

Zakupiłam wczoraj amfetamine 1g . Dzisiaj zapodałam ok.200 mg i czekam , po 30 min zero efektu . To wziełam kolejną dawke 300 mg - tak samo zero efektów. amfetamina była sniezno biala , duze kamyczki do rozbicia . Pachnie typowo amfetaminą .. ale nie poczułam dosłownie nic a nic ... Zastanawiam się czy mogła sie wyrobić jakaś tolerka ( ostatnio brałam w niedziele w duzych dawkach) czy po prostu ktoś mi wcisnął kit . Mam tez problem ze sluzówką nosa ktora jest przekrwiona od ostatniego 3cmc , zakupilam tez sztyft do nosa zeby ułatwic wchłanialnosc . Co o tym myslicie ? gosciu ktory mi to sprzedal mowil jak zwykle ze towar pierwsza klasa i mam juz wyrobioną tolerke.. :płacz:
  • 88 / 4 / 0

Siemka,
Jestem w prywatnej klinice leczenia uzależnień karmią mnie tu zoloftem i jakimiś takletkami tutaj opis:
~2cm średnicy całe białe może minimalnie łososiowe okrągłe płaskie minimalnie ścięte brzegi przedziałka na 4 (wyglądają trochę jak elektolity te musujące)
Dość łatwo się rozpuszczają w gębie zanim popiję bezsmakowe
Prawdopodobnie na stabilizację nastroju ataki paniki itp
Macie pomysł jaka to może być grupa subst może konkretny lek czy coś ? Będę wdzięczny bo nie wiem czy spuszczać w kiblu przed wyjściem stąd czy grzecznie łykać (i tak będę ćpał jak wyjdę a warto robić to bezpiecznie )
  • 300 / 43 / 2

07 marca 2019Reyu1916 pisze:
Białe, małe tabsy z przedziałką DXAMF 2.5
ktoś wie co to może być i jakie efekty daje? :tabletki:
Dekstroamfetamina, 2.5mg. Jak feta, tylko deko silniejsza od racemicznej (1:1 dekstroamfetamina i lewoamfetamina) mieszaniny, którą dostaniesz u dilera.

@Czlowieklufka Łykaj jak pelikan. Jak lekarz przepisał, to znaczy należy się lekarza słuchać. Niestety z identyfikacją substancji nie pomogę, bo nie wiem :niewiem:
  • 278 / 19 / 0

07 marca 2019Czlowieklufka pisze:
Siemka,
Jestem w prywatnej klinice leczenia uzależnień karmią mnie tu zoloftem i jakimiś takletkami tutaj opis:
~2cm średnicy całe białe może minimalnie łososiowe okrągłe płaskie minimalnie ścięte brzegi przedziałka na 4 (wyglądają trochę jak elektolity te musujące)
Dość łatwo się rozpuszczają w gębie zanim popiję bezsmakowe
Prawdopodobnie na stabilizację nastroju ataki paniki itp
Macie pomysł jaka to może być grupa subst może konkretny lek czy coś ? Będę wdzięczny bo nie wiem czy spuszczać w kiblu przed wyjściem stąd czy grzecznie łykać (i tak będę ćpał jak wyjdę a warto robić to bezpiecznie )
przecież zapytaj się to ci powiedzą...
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata