Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9949 Strona 747 z 995
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 444 / 32 / 0

szpiku15

Z tymi objawami co piszesz ( gdy odstawiłeś klona), miałem prawie to samo.
Paradoksalnie z tygodnia na tydzień powinno być lepiej.
Mniej więcej brałem go tyle samo czasu co Ty, było bardzo nieciekawie.
Rożnica jest tylko taka, że nie mieszałem go z fetą.
Sam zresztą pisałeś, że zacząłeś coś kombinować już w wieku 13 lat.
6 lat klona, to mniej więcej tyle co ja.
Powiem, że gdy uda się go Tobie odstawić, potem będzie z gorki.
Ja osobiście, na bezsenność, biorę melatoninę, znalazłem sb nowe hobby, koncentruję się na pieniądzach, życiu tak aby być 7 dni w tygodniu w ruchu i o tym nie myśleć.
Najgorszy był okres wakacji, sztywność mięśni karku, " chodzenie po ścianach", zawroty głowy, bardzo nasilone stany lękowe, itd.
Musisz się jednak uzbroić w cierpliwość, przejdzie.
Najlepiej udaj się do lekarza, gdy skończy się areszt domowy.
Pisz jak coś i udanej niedzieli
Rejestracja: 2010
  • 607 / 19 / 0

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na mnie nie działa klon? Wrzucam 2, 4mg i nic, jakbym jadł cukierki mietowe. Raz zdążyło mi się wziąć 8mg to wtedy zasnąłem. Ale ja bym chciał poczuć odprężenie o którym tu się pisze a nie zaśnięcie. Może wpływ na to mają leki które biorę na depresję i zaburzenia lękowe? A biorę Anafranil, wieczorem Mianserin, Chlorprothixen, Hydroxyzinum oraz Bromergon.

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Meksyk: biskupi wzywają deputowanych do zablokowania legalizacji marihuany

Konferencja Episkopatu Meksyku zaapelowała do członków Izby Deputowanych, niższej izby parlamentu o zablokowanie lub „zmianę projektu” ustawy służącego legalizacji konsumpcji marihuany. Zatwierdzony w czwartek dokument przez Senat powinien zostać jeszcze w grudniu poddany głosowaniu przez posłów.
Rejestracja: 2017
  • 2584 / 825 / 0

w takich dawkach bez wyrobionej tolerancji na te leki klonazepam powinien mocno zadziałać, nawet za mocno. ciężko mi tu coś powiedzieć, ale musi w jakiś sposób działać. może po prostu spodziewasz się czegoś innego. a co do leków, które wymieniłeś to one mogą nawet nasilać działanie benzodiazepin.
Rejestracja: 2010
  • 607 / 19 / 0

Jak wezmę 50mg diazepamu to miło mi się robi a klon jest dla mnie jak placebo. Może powodem jest to że biorę go sporadycznie?
Rejestracja: 2017
  • 2584 / 825 / 0

50 mg relanium to dosyć sporo. mi starcza 5-10 mg i wszystkie objawy lęku znikają, a i czuć ten charakterystyczny dla tych leków stan relaksu. klonazepam jest raczej mocniejszy od diazepamu, więc powinien każdego usatysfakcjonować. moim zdaniem nie zwiększaj bez celu dawek i nie szukaj w nich przyjemności - od tego są inne substancje. zachowaj sobie tego klona co masz na trudne chwile, gdy będziesz się bardzo stresował. wtedy gwarantuję ci, że spełni twoje oczekiwania. bez tolerancji dawka 0.5 mg w zupełności pomoże.
Rejestracja: 2009
  • 1230 / 183 / 0

jak widać ja podobine. po diazepami czy nitra w dawkach 15 zerowa faza, ani chillu ani relaxu tylko w kimono i spąc, tak samo jak po kwetiapinie. znajac moze zycie to klona fazy tez bym nie odczil, moze nie na kazdy org benzo dziala rekreacyjnie, może warto zająć się jakiemuś specowi doktorkowi by strawdził teze którą tu kiedys wygłosił ktoś;
jak kto ma nie halo pod kopuła to te leki nie klepią się, nie czujesz fazy tylko jest po prostu normalnie zaś jak jesteg okgarniety to odczujesz rekreacje tych wspaniałych i kurewskich zaraz substancyji
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 704 / 0

Przy nitrazepamie to akurat nic dziwnego, on po prostu ma taki profil działania. Tak samo estazolam. To nie są benzo rekreacyjne i niewiele jest osób które z nich w ten sposób korzystają. Rolki akurat mają potencjał w miksach, ale to kwestia gustu. Co do tego że nie na każdy organizm benzo działają rekreacyjnie - i tak i nie. Dla kogoś kto normalnie nie ma żadnych fobii, lęków, paranoi to wzięcie 0,5 klona czy alpry wiele nie zmieni. Dla osoby która ledwo jest w stanie wyjśc z domu to stan po takiej dawce może być wręcz euforyczny, bo wreszcie czuje się jak ci "normalni". Za to wyższe dawki powinny każdego odpowiednio rozluźnić i dać takie upierdolenie jak po alkoholu ale w lepszym stylu.

@lufa9999A nie masz tych klonów po prostu mocno przeterminowanych?
Rejestracja: 2010
  • 607 / 19 / 0

Luty 2021. Więc to nie to.
Rejestracja: 2009
  • 655 / 33 / 0

Nie raczej nie, wydaje mi się że czujesz działanie ale go nie dostrzegasz. Ja dziś zajebałem sobie 150mg kody i 0,5mg klona a nie jadłem go od końca stycznia a też biorę preparaty lecznicze a działanie poczułem i lajtowne myślenie już np. mam ochotę iść po drugą paczkę tchio ale chyba to nie to :mniam:
Rejestracja: 2019
  • 19 / / 0

Z dawki dziennej 3x0,5 mg clonazepamu, jestem obecnie na 2x0,5 mg. Do tego 75mg pregabaliny na noc.
Nie odczuwam działania pregabaliny a może mi się tak wydaje, bo zażywam ją na noc. Jutro mam wizytę u lekarza, ciekawe co powie i jaki ma plan schodzenia z clonazepanu. Myślicie, że powinienem pregabaline zażywać też rano?
Posty: 9949 Strona 747 z 995
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1950 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości