psychiatryk zamiast więzienia

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 327 / 4 / 0

czy jak trafie do psychola to uda mi sie uniknąć 8 miesięcy pudła ?
  • 7241 / 725 / 0

Nie wiem jak w Polsce, ale w USA jest oddział psychiatryczny w więzieniu.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Prof. Sobczak: Za przypadki niewydolności płuc u palaczy e-papierosów w USA odpowiadają...

...substancje kupowane na czarnym rynku. E-papierosy to wciąż zdrowsza alternatywa dla konwencjonalnych papierosów.
  • 323 / 28 / 0

Co znaczy 8 miesięcy???Jak już czekasz na wyrok i on już zapadł,masz termin,to lipa.T o wcześniej musisz,być leczony,przebywać,na jakiś oddziałach psychoduchowych heh.Wtedy obrońca może się,na to powołać.Można chyba wtedy,nawet powołać magika ,który cie prowadził,a on przecież ,nie powie,że trzymał cię zdrowego.Uchylanie się przed karą,na zasadzie robienia z siebie pierdolnietego,jest znane wymiarowi sprawiedliwości.Musisz mieć papiery,na długo przed popełnieniem czynu zabronionego.A tak serio,to ludzie chorzy psychicznie siedzą w wiezieniach..Albo musisz mieć dobrą podkładkę,albo dobrze połapane.
  • 822 / 105 / 0

Sa psychiattyki wiezienne. Przejebane psychiatryki wiezienne, same mega swiry. Odpusc.
  • 323 / 28 / 0

Do tego,na pocieszenie,jak to jest pierwsza odsiadka,to 3/4 kary,do tego,jak dojdzie dobre sprawowanie,możesz po czterech miechach wyjść,a przy szczęściu,nie byłbym zaskoczony,jak,nawet po 3,5 miecha.Ja widziałem kolesi,którzy dostawali 6lat,a wychodzili po 2.5 roku do 3.5.
  • 822 / 105 / 0

W polowie odsiadki stajesz na wadze i liczysz na przedterminowe.
  • 133 / 10 / 0

Jeśli chcesz uniknąć stricte pobytu w ZK, a tak jest skoro rozważasz psychiatryk to zainteresuj się SDE, 8 miesięcy to się łapiesz na bransolete. Jak ogarniesz pracę to i na 12h dziennie będziesz mieć możliwość przebywania poza domem (jeśli tam chcesz odbywać karę). Tylko nie możesz mieć multirecydywy i nie możesz być skazany za np. gwałt czy coś takiego.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata