Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1642 Strona 158 z 165
Rejestracja: 2018
 • 1791 / 372 / 25

miprocyna i 1P - LSD w jakiej kolejności żeby peaki się nałożyły?
Rejestracja: 2017
 • 211 / 31 / 0

Zależy od sytuacyjnych i osobistych okoliczności (np. czy szybko ci się ładuje 1P, czy raczej powoli), ale generalnie najpierw 1P, miprocyna 30-60 minut później i będzie git.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Francja wraca po 50 latach do karania użytkowników narkotyków. „Bo policja sobie nie radzi”

Premier Jean Castex postanowił egzekwować karanie konsumentów narkotyków. Walka z samymi handlarzami okazała się nieskuteczna. Podaż ma się dobrze, a nawet w tzw. „wrażliwych dzielnicach” zbyt dobrze. Dlatego postanowiono odstraszyć konsumentów i zmniejszyć… popyt.
Rejestracja: 2014
 • 3630 / 938 / 2

14 listopada 2018502ice9 pisze:
miprocyna i 1P - LSD w jakiej kolejności żeby peaki się nałożyły?
Najpierw 1P-LSD, jak się zupełnie załaduje, to nosem miprocynę. Peaki się nałożą.
Rejestracja: 2018
 • 1791 / 372 / 25

Dobra, z tego co pamiętam 1P ładowało mi się koło godziny. Po tym czasie zarzucę homipta. A jakbym chciał po prostu połknąć zamiast do nosa ładować to ile minut wcześniej muszę to zrobić?
Rejestracja: 2017
 • 211 / 31 / 0

43 minuty i 53 sekundy po zażyciu 1P.
Rejestracja: 2018
 • 1791 / 372 / 25

Dzięki! Ale chyba jednak walnę do nosa, nigdy tak nie brałem psychodelików więc czas najwyższy spróbować :)
Rejestracja: 2018
 • 1324 / 62 / 0

1P-LSD a na zmęczenie tripem NEP. Czy to bezpieczne?
Rejestracja: 2014
 • 385 / 29 / 0

Jestem w końcu po próbie z większą ilością 2FK. Zapodane ca 170mg w kapsułce z tworzywa roślinnego. 12 dni wcześniej 70mg DPD i 150mg DXM także zakładam minimalną tolerancję. Po ponad 70 minutach od zapodania nie czułem jeszcze efektów, może dosłownie podprogowo. Dorzucam ok 120mg DPD (dobrze, że jest takie dyso, które można miksować prawie do woli :D). po około 90/100 minutach od pierwszej wrzuty zaczynam czuć działanie porównywalne do 40mg DCNEK w sile. Kapsuła z DPD rozpuszcza się mniej więcej w tym samym czasie i płynnie zwiększa dysocjację. Nie wpadam w dziurę, choć stan jest ponad przeciętny. Keith Carnal rozkręca mi imprezę :P i czekam na audycję radiową kumpla. Podczas niej mam lekkie zerwania dochodzących bodźców, słyszę kwestie niektóre wypowiedziane dwa razy i nawet znane mi utwory brzmią dziwacznie dość w tej dysoaranżacji. Dojadam ciasteczko na NM-2201 ca 33mg, które nie pogłębia jakoś bardzo stanu, ale nie czuję tez charakterystycznego efektu kannaujebania. Liczyłem, że kanna dodadzą trochę wizuali, bo moje tripy na dyso są wybitnie nie wizualne, po prostu czarna nicość przed oczyma, czy otwarte czy zamknięte. Psychoterapeutyczne przemyślenia nastrajają pozytywnie, praca z własnymi lękami i błędnymi projekcjami z każdą sesją jest przyjemniejsza i daje więcej satysfakcji. Po około pięciu godzinach od zapodania jestem już ustabilizowany na tyle, że dojadam stare zielone piksy z LL na miprocynie, bo i tak wiem, że nie zasnę jeszcze kilka godzin, a szkoda tak leżeć tylko na afterze zamiast dalej się badać. Psychodela wzrasta do umiarkowanego poziomu no bo z 30mg homika to i tak nie wyciągam więcej, ale jest to nawet dobra ilość jak na tego tripa. Wizualki minimalne, bardziej je prowokuję zbaczając na swoje intymne ścieżki umysłu, ale i tak nie ma co narzekać. Mimo teoretycznego uspokojenia po dyso jestem lekko rozedrgany, bo przechodzę ciężki okres z byłą żoną i to najczęściej dominuje w moich podróżach ostatnimi czasy. Po peaku natomiast nakładają się aftery trzech składników i leżę w euforii. No ale jest czwarta rano i i tak wiem, że ze spania lipa, więc wrzucam 600mg 5-HTP i dwa bardzo dojrzałe banany. Wchodzi błyskawicznie w max 20 minut. Najpierw zimne nogi i zwiększenie ciśnienia potem na zmianę nie za intensywne fale gorąca i zimna. Ściągam galabiję, w której zwykłem chodzić na co dzień, otwieram okno dla przewietrzenia pokoju i kładę się dalej. Jest nieźle, euforia dalej się utrzymuje wraz z lekkim pobudzeniem więc dojadam drugie ciasteczko z myślą, że może coś jeszcze zaobserwuję. Drugie już przebija się działaniem, zwiększa psychodelę, ale też czuje już nadmiar nm'ki. Leżę jeszcze tak około trzech godzin słuchając sobie na zmianę White Hills, Sesiones Acidas II i Dead Meadow. Zasypiam nie wiem kiedy, ale ostatnia rejestracja godziny nastąpiła o 7.40.
Podsumowując wspaniałe przeżycie, tylko ten brak wizualnej strony mnie zastanawia.
Rejestracja: 2006
 • 906 / 19 / 0

Odrobinka (~150 mg) DXM albo odrobinka lizergamida (50 ug 1p-LSD) ładnie pomaga na CEVy, których brak Ci dokucza. Ostrożnie z dawkami - mania po DPD potrafi być zdradliwa.
Rejestracja: 2014
 • 385 / 29 / 0

@Kazik No widzisz przy DPD to nie spodziewam się nigdy wizuali (choć czasem mam przed oczyma różowawy tunel po dawkach powyżej 170mg), ale teraz główne skrzypce grała fluoroketamina przecież (w dawce o 70% większej niż teoretyczny poziom heavy, nie powiem liczyłem na k-hole po dorzutce DPD). Następne tripy pójdą już z lizerami, ale w większych dawkach, mam też spory zapas homipta także pewnie 50mg na start (to moja ulubiona dawka chyba jeśli chodzi o 4ki). Peace
Posty: 1642 Strona 158 z 165
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1490 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości