Efedryna a amfetamina

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1969 / 38 / 0

Nie za 12, bo to bujda. Do podania i.v. ja wydałem łącznie 35zł-40zł...
  • 41 / 6 / 0

efka nie umywa się do amfetaminy, zjazd duży mało korzyści i zero pobudzenia psychicznego.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!
  • 332 / 2 / 0

Dla mnie najsmieszniejsze jest to ze przez dwa lata waliłam fetę i ani razu mnie po białym nie bolało serce tak jak po efedrynie
Pamietam ze wypilam pol butelki tussipectu i..tego uczucia sie po prostu nie da opisać-myslałam ze umrę!
potem jeszcze pare razy było podejscie do efki w mniejszych dawkach za każdym razem czułam się tak jakby za chwilę miał nastąpić zawał..nigdy więcej
  • 38 / 2 / 2

Heh jako duży fan stymulantów nie obeszło mi sie bez sprubowania efedryny jak i jej siostry pseudoefedryny. Porównując do fety.. No własnie nie ma porównania jak dla mnie. Efedrynka działa na receptory adrenergiczne jak i pośrednio na noardrenaline. A amfetamina działa jeszcze w dużym stopniu na Dopamine która daje ta amfetaminowa euforie. To tak troche jak poruwnywac herbatę do kawy
  • 1456 / 231 / 154

Dla mnie główna różnica to chyba działanie na nastrój. Po fecie jest rodzaj euforii (nie jak przy depresantach, ale ogólnie poprawy nastroju) i odsunięcie lękliwości, niepewności itp.
I działanie na serce - efka imho niestety dużo gorzej włazi na serce, mocno przyspiesza tętno, zdarza się i częstoskurcz...
Zwiększenie do produktywności może za to lepsze po efce, bo po władzie jest zbyt silne pobudzenie psychoruchowe, a efka lepiej nadaje sie do pracy przy biurku czy komputerze.
  • 138 / 15 / 0

potwierdzam, efka się nie umywa do fety, czasem jak brak dostępu pseudoefedryna może być tak od biedy, ale tak góra na 1,2 dni, bo pikawa niewrówno pracuje, skurcze mięśni, efedryna zapijana kofeiną-to później łepetyna boli i nerwowość, efka jak już-to sporadycznie
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata