renta inwalidzka/socjalna

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

• 2 / / 0

Witam, otóż dostałem w firmie paletą w nogę. Jest załamana w kilku miejscach, ale to nie o tym w temacie. Prawdopodobnie czeka mnie długa rehabilitacja a jestem poza granicami państwa i nie zamierzam stąd wyjeżdżać tylko przez ten wypadek. Dokładnie znajduję się w Holandii i nie ukrywam lubię sobie raz na tydzień zapalić jednego blanta, do tej pory nie było to problemem bo pracowałem i sam się utrzymywałem. Jednak teraz od pół roku pieniądze za chorobowe wypłaca mi firma która mnie zatrudniała, zjawiłem się już na 2 komisjach lekarskich i nie robili tam narkotestów. Ale wiem, że będę zmuszony ubiegać się o rentę socjalną/inwalidzką bo mi owa przysługuje. Tu powstaje pytanie, bo ja nigdy z nikim o tym nie rozmawiałem i moja najbliższa też nie wie.

Na komisji lekarskiej przed rentą robią narko-testy na wykrycie THC?

Oznajmiam iż z innymi używkami skończyłem po przyjeździe tutaj, czyli około 5 lat. A ziółko lubię sobie zapalić ale tak jak mówię jeden blant na tydzień, ale wiem że i tak się utrzymuje w organizmie.
Nie chce detoksu, ale jeśli od tego ma zależeć czy będę miał na chleb to wolę nie palić niż skończyć na ulicy.

Wie ktoś coś w tym temacie?
Pozdrawiam, anonimjaracz
  • 1428 / 67 / 0

nie wiem skąd wogole wziąłeś te testy?
jestes inwalidą i ci przysługuje.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Palenie marihuany w ciąży szkodzi potomstwu

Codzienna ekspozycja na niewielkie dawki THC podczas ciąży negatywnie wpływa na funkcjonowanie łożyska i rozwój płodu – wynika z badania przeprowadzonego na szczurach przez kanadyjskich naukowców. O badaniu informuje „Scientific Reports”.
  • 2 / / 0

18 kwietnia 2018hess pisze:
nie wiem skąd wogole wziąłeś te testy?
jestes inwalidą i ci przysługuje.

A bo kobieta tam w robocie od kogoś usłyszała ze mogą zrobić testy i mi ciągle truje dlatego tutaj chciałem na forum jej udowodnić ze tak nie jest i jest błedzie, w sensie że nie musi się martwić o naszą przyszłość.
  • 573 / 44 / 0

A nie wolisz zrobić miesiąca przerwy dla świętego spokoju?
  • 460 / 71 / 0

A co maja testy na narkotyki do niepełnosprawności? A jak wyjdą dodatnie to znaczy że ktoś jest pełnosprawny? Albo że jak sobie zapalił, to mu nie przysługuje renta? Gdyby to było możliwe, to u nas by już to dawno wprowadzili znając restrykcyjność naszego rządu wobec obywateli- przecież teraz w naszej służbie zdrowia pieniądz jest ważniejszy niż chory. Radziłbym sprawdzić tą informacje.
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 621 uczestników Wejdź na czata