Zastrzyk podskórny mefedron

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 10 / / 0

Nie wiem czy to dobry dział jak coś to proszę mnie poprawić. Bardzo rzadko i mało stosowany jest zastrzyk podskórny z narkotyków. Z mojego doświadczenia wiem ze nie raz inj. podskórna uratowała mi nos przed degradacją. Będąc 2 lata w ciągu kokainowym praktycznie co 10 dzien na 3 dni musiałem zejść na inj. pod skórę. (nie jest tak jak sie mówi że feta niszczy a koksik spoko-koksik robi sie na benzynie i kwasach różnych raz waliłem miesiac dzien w dzien to nie mogłem spać z bólu).

Osobiście koksik super podskórnie, działanie wejscie jak donosowo tylko x3 mniej :) jak donosowo lecialo 15-30mg to tutaj 5-15mg i ok.

Wbijalem jeszcze meth no i tak samo jak z koksem.

Nigdy nie walilem w zyle i prosze nie spamowac, chce porozmawiac o zastrzykach podskórnych, malo inwazyjnych gdzie biodostępność wynosi ok.99%

Pytanie1: Co myślicie o podaniu tak 3mmc / 4mmc

Wszystkie zastrzyki robiłem na wodzie
Pytanie 2: Jak doda się alkoholu w celu lepszego rozpuszczenia czy jest to bezpieczne?

Dziekuje i Pozdrawiam
  • 1030 / 37 / 0

1.
Zastrzyki podskórne z mefa odradza się z uwagi na to, że jest żrący jak chuj i nie dość, że Cię będzie napierdalać, to jeszcze ropnia dostaniesz i CI będzie smutno potem. Waliłeś już wcześnie I.V., prawda?

2.
mefedron (ten prawdziwy) rozpuszcza się w wodzie bez problemu, nawet zimnej. Jeśli to co masz się nie rozpuszcza - podgrzej.
Dodanie alkoholu sprawi, że ten strzał będzie już całkiem nie do wytrzymania przez spotęgowanie rzeczy wymienionych w pkt. 1, poza tym jeśli to mef, to nie ma potrzeby go dodawać w wymienionym w poście celu.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Plantacja marihuany w Lubiczu. Surowy wyrok się utrzyma? Obrońcy plantatorów walczą w SA w Gdańsku

Gdy CBŚP wkroczyło do hali produkcyjnej w Lubiczu pod Toruniem, odkryli w niej super aparaturę, pół tysiąca "dorosłych" krzaków i narkotyki warte ponad pół miliona zł. Plantatorzy recydywiści usłyszeli już surowe wyroki, ale ich obrońcy walczą w apelacji.
  • 375 / 29 / 0

Nie rozumiem po co się tak czarować z tymi zastrzykami poskórnymi - jak widać ewidentnie Cie ciągnie do igieł i strzykawek to po co siebie oszukiwać, wal od razu w kabel.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata