Zastrzyk podskórny mefedron

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 10 / / 0


Nie wiem czy to dobry dział jak coś to proszę mnie poprawić. Bardzo rzadko i mało stosowany jest zastrzyk podskórny z narkotyków. Z mojego doświadczenia wiem ze nie raz inj. podskórna uratowała mi nos przed degradacją. Będąc 2 lata w ciągu kokainowym praktycznie co 10 dzien na 3 dni musiałem zejść na inj. pod skórę. (nie jest tak jak sie mówi że feta niszczy a koksik spoko-koksik robi sie na benzynie i kwasach różnych raz waliłem miesiac dzien w dzien to nie mogłem spać z bólu).

Osobiście koksik super podskórnie, działanie wejscie jak donosowo tylko x3 mniej :) jak donosowo lecialo 15-30mg to tutaj 5-15mg i ok.

Wbijalem jeszcze meth no i tak samo jak z koksem.

Nigdy nie walilem w zyle i prosze nie spamowac, chce porozmawiac o zastrzykach podskórnych, malo inwazyjnych gdzie biodostępność wynosi ok.99%

Pytanie1: Co myślicie o podaniu tak 3mmc / 4mmc

Wszystkie zastrzyki robiłem na wodzie
Pytanie 2: Jak doda się alkoholu w celu lepszego rozpuszczenia czy jest to bezpieczne?

Dziekuje i Pozdrawiam
Rejestracja: 2009
  • 1054 / 48 / 0


1.
Zastrzyki podskórne z mefa odradza się z uwagi na to, że jest żrący jak chuj i nie dość, że Cię będzie napierdalać, to jeszcze ropnia dostaniesz i CI będzie smutno potem. Waliłeś już wcześnie I.V., prawda?

2.
mefedron (ten prawdziwy) rozpuszcza się w wodzie bez problemu, nawet zimnej. Jeśli to co masz się nie rozpuszcza - podgrzej.
Dodanie alkoholu sprawi, że ten strzał będzie już całkiem nie do wytrzymania przez spotęgowanie rzeczy wymienionych w pkt. 1, poza tym jeśli to mef, to nie ma potrzeby go dodawać w wymienionym w poście celu.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

„Chińskie ecstasy” - nowa śmiertelna moda w europejskich klubach

Śmierć młodego mężczyzny z powodu przedawkowania w jednym z paryskich klubów pod koniec sierpnia stała się przyczyną nowych dyskusji dotyczących tzw. „chińskiego ecstasy”.
Rejestracja: 2012
  • 442 / 45 / 0


Nie rozumiem po co się tak czarować z tymi zastrzykami poskórnymi - jak widać ewidentnie Cie ciągnie do igieł i strzykawek to po co siebie oszukiwać, wal od razu w kabel.
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Felipke i 2 gości