Dopamina - wątek ogólny

Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik zbanowany
  • 43 / 3 / 0

24 grudnia 2018pomasujplecki pisze:
Nie byłbyś w stanie nawet mówić.
23 grudnia 2018darksoul pisze:
Ja mam pytanie czy jest sposób, zeby podwyższyć jej poziom po latach użytkowania dragów, które opierały się na dopaminie w (mj, feta, alko).
Jeśli tak, w co się zaopatrzyć, poza odstawieniem używek?
Dopamina się stopniowo szybko zregeneruje sama, mimo wszystko długi okres rekonwalescencji może okazać się oczywiście problematyczny bo jej wzrost będzie korelowany z pragnieniem zdobycia używek, po latach ćpania. Ale może nie będzie tak źle i przesadzasz :retarded: Gruntownym krokiem po za odstawieniem może być też pełna czystość seksualna. Zrozumiesz po jakimś czasie dlaczego :retarded:

Po za tym problemem nie jest odbudowanie/naładowanie neuroprzekaźników (chyba, że ćpasz crack oporowo), ale stworzenie nowych szlaków, a to kwestia czasu i podejmowania słusznych działań, a nie faszerowania się chemią. Głównie do serotoniny prędzej się to robi, bo ona się znacznie dłużej regeneruje i są ciekawe preparaty, np. 5-htp.
Słabo się znam na tym wszystkim i nie wiem czego mi brakuje bardziej dopaminy czy serotoniny. Obstawiam to pierwsze, bo używki jakie lubię bazują na dopaminie, te na serotoninie to z raz / dwa do roku (koła).
Wiem, że jak nie mam przy sobie moich używek (a przede mną teraz kilka tego typu dni) : jest mi po prostu smutno i nic mi nie daje radości...
  • 2 / / 0

[mention]darksoul[/mention] Tak działa uzależnienie

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Tak "wciąga" Jaś Kapela. Pod wpływem narkotyków napisał przewodnik po klubach (wywiad)

Żeby napisać książkę "Warszawa wciąga. Tu byłem, tu ćpałem, tu piłem" Jaś Kapela zwiedził wiele warszawskich klubów, w których narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Zażywał (ponoć) większość z nielegalnych substancji. Swoje doświadczenia spisywał, będąc (ponoć) na haju... jest i wzmianka o nas ;)
  • 16 / 1 / 0

Ostatnio robilem badania prolaktyny we krwi i wyszlo zdecydowanie za wysoko. Czy moje problemy depresyjno lekowe moga byc z tym powiazane? Jak zbic prolaktyne?
  • 1239 / 143 / 0

Czystość seksualna ekspresowo obniża prolaktyne
  • 342 / 49 / 0

kto jest największym releaserem dopaminy ?
  • 1482 / 122 / 1

• 340 / 20 / 0

@Donelemento Bez recepty masz lek Castagnus i możesz parę dni L-Dopę pobrać. Na receptę Bromergon i Dostinex, no ale co Ci da że zbijesz, skoro wypadałoby znaleźć przyczynę. Może zbyt częsta masturbacja albo gruczolak na przysadce? Leki przeciwdepresyjne też mocno wybijają prolaktynę.
I tak, może powodować depresję
  • 121 / 14 / 0

też mam za duzo prolaktyne spowodowana samogwaltem , oczywiscie objawy to brain frag , rozne bole , ale mam juz za soba prawie 2 miechy abstynecji i jest o wiele lepiej ,. do tego odstawilem alko , kurna nawet nie wiedzialem jak niby niepozorne "piwkowanie" rozwala czlowieka
  • 16 / 1 / 0

Raczej branie wczesniej ssri plus od czasu do czasu masturbacja. Ile mniej wiecej trzeba brac ten castagnus zeby zbic prolaktyne?
  • 22 / 3 / 0

Skoki spadochronowe i bunji podnosza dopamine zajebiaszczo.
Kiedys po takim skoku 2 tygodnie nie mialem ochoty brac narkotykow.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a choroby”
Na czacie siedzi 75 uczestników Wejdź na czata