Metkatynon - Manganizm/zatrucie manganem

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 508 Strona 35 z 51
Rejestracja: 2010
  • 4305 / 647 / 22

Tej, mam ten węglan litu.
Jak to kurw dawkować i na co to jest >?
Rejestracja: 2012
  • 473 / 65 / 0

Zwykle stosuje się 0,5–1,25 g/dobę w co najmniej 3 dawkach podzielonych.[źródło https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/3706 ... K-tabletki ] Jednak taka dawka jest stosowana w leczeniu zaburzeń psychicznych a nie w celach poprawy neurologicznej. Nie wiem szczerze jak to można by stosować profilaktycznie. @munieslaw powinien wiedzieć

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Polscy dilerzy rozwożą narkotyki autami z carsharingu

Handel narkotykami cały czas kwitnie - wraz z postępem technologicznym dilerzy stosują coraz nowocześniejsze narzędzia by ułatwić sobie "pracę" i uniknąć złapania. Jedną z takich nowinek, która się świetnie przyjęła w "branży" są usługi carsharingowe.
Rejestracja: 2011
  • 155 / 22 / 0

Dawkowanie litu 1-20 mg JONÓW/dzień, lepiej zacząć od niskich dawek. Musicie sobie wyliczyć ile to ma dokładnie mg jonów litu w węglanie litu, zrobić roztwór np. rozpuścić x gramów w x ml wody i odmierzać strzykawką. Jednak najpierw skupiłbym się na usunięciu manganu, do tego co duch napisał cysteina też ładnie wspierała wątrobę, jednakże tutaj głównym problemem jest mangan znajdujący się w mózgu. Lit to już w ramach odwracania zmian i nikt nie ma żadnej pewności, że akurat na to pomoże...
Rejestracja: 2012
  • 473 / 65 / 0

Zastanawiam się nad tym, czy aby na pewno prawidłowo suplementuje te wszystkie substancje, ponieważ już drugi dzień po wzięciu jeden po drugim kwasu alfa-liponowego a następnie EDTA strasznie dziwnie się czuję a jak dodam do tego nootropil to już w ogóle jest kosmos i mega się czuję przyjebany jakby natłokiem tych leków. Czy może należy brać w jakimś odstępie czasu te substancje czy z racji tego, że dopiero zacząłem przyjmowanie kwasu ALA organizm się musi przystosować i tak musi być ? Jak tak to po jakim czasie mniej więcej będę czuł się normalnie ?

scalono * TiJaz

Dobra, już się czuję dobrze, widocznie organizm musiał się przyzwyczaić do nowych leków.
Rejestracja: 2018
  • 624 / 53 / 0

Znalazlem [nie wiem czy działający, chemików z forum prosze o ewentualne potwierdzenie/podwazenie] sposób jak nie truć się manganem. Chodzi o to, zeby jony manganu z metkatynonu przeprowadzić do węglanu manganu za pomocą prażonej sody oczyszczonej [węglan sodu]. Chodzi o to, ze weglan manganu jak podaje wikipedia "Praktycznie wcale nie rozpuszcza się w wodzie", ponadto "Jest słabo absorbowany przez układ pokarmowy ". Czyli nawet jak sie zapomni przefiltrowac po przemianie jonów manganu=weglan manganu to i tak wielka szkoda sie nie stanie. Co o tym myslicie?
Rejestracja: 2018
  • 210 / 20 / 0

Ile przefiltrowanego kota trzeba walić iv dzień w dzień aby zatruć się manganem?
Rejestracja: 2010
  • 4305 / 647 / 22

Kilka lat a może pół roku.
Rejestracja: 2012
  • 473 / 65 / 0

07 lutego 2019kalafior91 pisze:
Ile przefiltrowanego kota trzeba walić iv dzień w dzień aby zatruć się manganem?
mi to zajęło mniej niż rok
Rejestracja: 2018
  • 210 / 20 / 0

Jakie miałeś pierwsze objawy? Zaburzenia równowagi? drżenie rąk?
Rejestracja: 2012
  • 870 / 134 / 1

07 lutego 2019hyber123 pisze:
07 lutego 2019kalafior91 pisze:
Ile przefiltrowanego kota trzeba walić iv dzień w dzień aby zatruć się manganem?
mi to zajęło mniej niż rok
a mojemu szczurowi - 7 lat ... i nadal "widocznych - odczuwalnych" objawów - brak.

założenie - nigdy nie było i.v.

Każdy człowiek jest inny, robi inną reakcję, inaczej przyjmuje narkotyk, inaczej sie ogarnia, inaczej suplementuje, śpi i prowadzi życie... szybkość ogarniania "choroby" to jeden wielki znak zapytania.
Posty: 508 Strona 35 z 51
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość