Lizergamidy – wątek ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 72 / 3 / 0

Cześć,
Jak wygląda sprawa legalności 1P-LSD i ALD-52 w polsce?
Czy mógłbym mieć przypał jakby przechwycili paczkę?
  • 1713 / 347 / 25

1P na pewno jest legalne (często zamawiam i zero przypału), ALD raczej też. W wątku o 1P ktoś pisał jakiś czas temu, że wszystkie RC lizerki są dalej legal.

Oświadczenie Aurora Polska ws. dostaw medycznej marihuany

Aurora Polska wydała oficjalne oświadczenie ws. dostaw swoich produktów do hurtowni. Spółka poinformowała dlaczego pierwsza dostawa suszu, określona jako testowa, była tak niewielka (zaledwie 6 kg). Dowiadujemy się także kiedy można się spodziewać regularnych dostaw suszu oraz z czego to wynika.
  • 410 / 50 / 0

Wszystkie RC lizergamidy są legalne, aż z ciekawości przejrzałem to durne rozporządzenie i okazuje się, że prawo analogowe dotyczy tylko pochodnych katynonu, fentanylu, PEA i kanabinoidów.

Swoją drogą ładne mamy państwo prawa - wymaganie od obywatela wiedzy na temat tego jakie środki psychoaktywne są dozwolone, a jakie nie na podstawie informacji, które precyzyjnie zdekodować potrafią pewnie może studenci chemii to jest qrwa jakiś żart.
  • 1713 / 347 / 25

Polityka narkotykowa Polski (i większości krajów na świecie) to generalnie jest żart. Pamiętam, jak w podstawówce nas straszyli żebyśmy uważali, bo do szkół przychodzą dilerzy i rozdają cukierki z marihuaną, a od tego można się uzależnić i umrzeć xd
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / 1 / 0

Dobrze, że analogi są dostępne bo są różne od oryginału. Najbardziej lubię allada. 3 kartony w mixie z mdmd rozpierdalą system na kawałki. alladyn sam w sobie ma dużo euforii i ciepłych kolorków, jest to gdzieś obecnie do nabycia(pw)?
  • 4 / 1 / 0

Miałem dosyć długą przerwę od lizergamidów (1p,ald52,allad) czy może ktoś napisać jak z aktywnością kartonów bo pamiętam, że był czas nieaktywnych bloterów czy raczej wszystko dobrze na dzień dzisiejszy.
  • 1210 / 55 / 0

21 stycznia 2019mj2086 pisze:
Wszystkie RC lizergamidy są legalne, aż z ciekawości przejrzałem to durne rozporządzenie i okazuje się, że prawo analogowe dotyczy tylko pochodnych katynonu, fentanylu, PEA i kanabinoidów.

Swoją drogą ładne mamy państwo prawa - wymaganie od obywatela wiedzy na temat tego jakie środki psychoaktywne są dozwolone, a jakie nie na podstawie informacji, które precyzyjnie zdekodować potrafią pewnie może studenci chemii to jest qrwa jakiś żart.
Jeden sklep sprzedaje kanna różnego rodzaju. Dodam, że nie wysyłają 3 i 4cmc do Polski ze względu na prawo. Więc chyba jakieś kanna się ostały legalne.

AL-LAD'a nie widziałem. Tylko 1P-LSD i ALD52.
  • 440 / 32 / 0

Niedługo chciałbym spróbować pierwszego kartona (właściwie to dwa) w życiu. Mam w planie wrzucenie 1P-LSD oraz ALD'a-52 w dawce 100uq. Jak może wyglądać trip po owych substancjach, czy będzie to mentalna czy bardziej wizualna podróż? Takie zwykłe objaśnienie jak to może wyglądać:)
  • 410 / 50 / 0

30 stycznia 2019Demis pisze:

Jeden sklep sprzedaje kanna różnego rodzaju. Dodam, że nie wysyłają 3 i 4cmc do Polski ze względu na prawo. Więc chyba jakieś kanna się ostały legalne.

możliwe, szczerze to nie wnikałem bo syntetyczne kanna są u mnie na liście pt. "nigdy w życiu tego shitu nie tknę", a w tym rozporządzeniu jest na cztery strony rozpisana jakaś zaawansowana chemia z wiązaniami, grupami indolowymi i jakimiś innymi pierdołami, o których nie mam pojęcia i raczej tego to już mi się nie chciało analizować na chłopski rozum
  • 1210 / 55 / 0

@cosmo6, na początek nie łączyłbym dwóch różnych lizergamidów.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1075 uczestników Wejdź na czata