Wątroba

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 125 Strona 13 z 13
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 31 / 0


Ten cały paracetamol może Tobie wychodzić bokiem wcale nie wątrobą a trzustką. Mając nawet nieznacznie zwiększony ALT/ALAT warto zbadać, bo trzustka może nie dawać sygnałów, że jest bardzo źle przez długi czas.
Rejestracja: 2018
  • 819 / 110 / 0


@snake3ater

Miałem robiony cukier i tylko nieznacznie podwyższony, tzn 136, ale dzień wcześniej przed snem zjadłem ciastka a 3-4 godziny przed badaniem piłem melisę i wciągałem tabakę, a tym bardziej że ponad osiem lat temu miałem OZT, to w tym wypadku IMO nie jest aż tak zle.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wpadł „Joker” i „Młody”, dilerzy z mazowieckiego

Łącznie podczas działań policjanci CBŚP z Radomia zatrzymali 14 podejrzanych i zabezpieczyli prawie 62 kg amfetaminy, kokainę, marihuanę, 6 jednostek broni palnej, amunicję i różnego rodzaju materiały wybuchowe.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 31 / 0


Jak jesteś po ozt to tym bardziej warto zrobić badanie krwi pod kątem trzustki. Jak jesz zbyt dużo leków to już w ogóle.
Ogólnie ozt to całkiem prosta droga do cukrzycy, więc dobrze że się badasz.
Rejestracja: 2018
  • 819 / 110 / 0


Lekarz przepisał mi metforminę (METFORMAX 500 SR), Jest to już na forum gdzie indziej o tym napisałem.
Rejestracja: 2017
  • 4414 / 514 / 0


28 stycznia 2019VERBALHOLOGRAM pisze:
Jeszcze ALT jest takie badanie (enzymy wątrobowe), które o dziwo u mnie mimo łykania tabletek z paracetamolem w miksach w dużych ilościach, miałem nieznacznie podwyższone i sam dla siebie kupiłem jakiś suplement, nie lek, a lekarz oceniający nawet nie wspomniał, a jak ja się o to zapytałem to powiedział że po prostu mogę. BTW. ALT to to samo co ALAT?
Tam masz przy watrobie alat, aspat, ggtp i bilrubine.
Przy trzustce tez masz enzymy i je jak wspomniano warto przebadac.
Posty: 125 Strona 13 z 13
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość