Substancje działające na poszczególne receptory

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 24 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 273 / 0

Kurde, była kiedyś taka strona co się wpisywało substancje i wyskakiwał cały profil farmakologiczny, zajebista była. Za chiny jej teraz nie mogę znaleźć, ktoś pamięta link?
Rejestracja: 2018
  • 301 / 46 / 0

@jogurt Może chodzi Ci o drugbank?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

Palił zioło w korku i postanowił poczęstować motocyklistę, okazało się, że to policjant

Niecodzienna sytuacja miała miejsce kilka dni temu na jednej z ulic Lublina. Stojący w korku kierowca palił zioło, co wyczuł znajdujący się niedaleko motocyklista. Postanowił on podjechać do samochodu i wtedy jego kierowca wypalił z nietypową jak na uliczne skrzyżowanie propozycją.
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 273 / 0

Nie, chodziło mi o iuphar: http://www.iuphar-db.org/index.jsp

Zlikwidowane, zawsze jak jest coś dobrego to likwidują, a to co jest zamiast tego to kpina. Drugbank też słabe w porównaniu z tym. Było pięknie pokazane co z czym, agonizm/antagonizm/odwrotny agonizm, z enzymami też było oprócz receptorów. Ki, EC50, IC50 - wszystko było, ze źródłami... ehh...
Rejestracja: 2017
  • 466 / 37 / 0

Generalnie planuję stworzyć coś w rodzaju banku informacji o każdej substancji, gdzie będą naprawdę ogromne ilości danych, coś w rodzaju drugbank, iuphar, psychonauta, definicje i skutki oddziałowwania na konkretny receptor, wpływ nieoborów, nadmiarów na działanie różnych substancji i wpływ substancji na powstanie niedoborów, co z czym wolno łączyć, sporo FAQ dot. każdej substancji, możliwość edycji przez każdego z użytkowników.
Takie 5 w 1, tylko potrzebuję pomocy. Zarówno merytorycznej, jak i programistycznej, raczej przed końce roku nie wystartuję, a jak już to będzie tam max. 1/4 substancji opisana.

Jak ktoś chce pomóc, to priv
Posty: 24 Strona 3 z 3
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2330 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BozekJechuwka i 0 gości